Britney Spears během pandemie prodala svůj dům. Žila v opravdovém luxusu

Za více než 136 milionů prodala zpěvačka Britney Spears svůj dům, ve kterém prožívala nejlepší i nejhorší léta své kariéry. Zájemcům vyrazila dech, protože vybavení, které bylo uvnitř, nikdo nečekal. Je vidět, že se zpěvačka ráda obklopovala v soukromí luxusem a nový majitel si teď může mnout ruce, jelikož kromě dokonalého domu získal i další hodnotné předměty, které byly uvnitř.

Spousta místa pro několik osob

Kdybychom objekt nazvali jak rodinný dům, možná bychom ho tím znehodnotili. Za takové prostory by se totiž nemuselo stydět ani luxusní ubytovací zařízení. Najdete zde totiž šest ložnic, a dokonce sedm koupelen.

Zatímco průměrná velikost bytu pro českou rodinu je v řádu desítek metrů čtverečních. Zpěvačka se svým přítelem obývala objekt, který se rozkládá na více než sedmi tisících metech čtverečních. V takovém domě ovšem nežila sama, se vším ji pomáhali služebné, a dokonce měla i vlastního kuchaře.

Součástí domu je také kino, bazén, lázně, což pro obyčejného člověka znamená, že by klidně nemusel vystrčit nos z domu, jelikož se veškerý komfort nachází přímo v něm.

Všechny skandály se děly přímo tady

V momentě, kdy si Britney Spears nečekaně oholila hlavu a její jméno se objevilo na všech novinových titulcích, skrývala se právě v tomto domě, kde ji neustále novináři sledovali a čekali, kdy vyjde ven. Po letech se proto zpěvačka rozhodla, že je čas najít si bezpečnější domov, do jehož blízkého okolí nebudou moci přijít nezvaní hosté.

Britney musela hodně zlevnit

Nemovitost ovšem na trhu již nějakou dobu na svého nového zájemce čekala. Od roku 2007 jej zpěvačka obývala se svým přítelem, ale o pět let později se rozhodla, že je načase se přesunout a začít od začátku. Od té doby se realitní makléři snažili dům prodat, ale bohužel marně, protože měl příliš vysokou cenu. Až nyní, když hodnota poklesla na přijatelnou mez, se našel nový majitel.

Autor: Tereza Hotovcová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu