Byt, v němž má své místo i pudrově růžová barva

Kombinace pudrově růžové barvy spolu s hořčicovými a smaragdovými akcenty je něčím, co velí tomuto bohémského bytu zařízenému ve fusion stylu. Originalita, neotřelé kombinace, ale také rozmanité barvy a motivy jsou tím, co dělá tento byt jedinečným. Podívejte se na něj s námi.

Pokud jste až doposud o fusion stylu neslyšeli, měli byste to napravit. Jde o bohémský styl bydlení, který je příjemně originální. Překvapit vás může originálními kombinacemi a spojením zdánlivě nesourodých prvků, v nichž se střídají nejrůznější barvy, tvary i kultury. Nejde o jasně definovaný styl, zakládá si zejména na vkusu jednotlivců. Fusion interiér je jednoduchý, ale přesto velmi útulný, navíc působí luxusně a bohémsky. Byt, jehož návštěva je naším dnešním cílem, je ukázkou toho, jak to vypadá, když se rekonstrukce opravdu povede.

Čtěte také: Dřevo, dřevo a zase jen dřevo. Aneb bydlení, kde si užijete chvíle klidu a pohody

Byt patří milovnici cestování

Majitelka bytu miluje cestování. A to natolik, že chtěla, aby byl její byt nejen pohodlný, ale také aby vyjadřoval její lásku k cestování. Interiér bytu má rozlohu 115 metrů čtverečních. Ačkoliv původní plán spočíval jen v designových úpravách, nakonec došlo i k menší rekonstrukci, protože bylo třeba vytvořit prostor pro prádelnu, ale také úložné prostory. Kuchyň, jídelna a obývací pokoj jsou v jednom velkém prostoru, který je od zbytku bytu oddělen nábytkem a různorodým osvětlením. Od toho dekorativního až po technické. V bytě si můžete všimnout pozornosti, která byla věnována detailům – například kouzelné tapetě v koupelně.

foto: AKKA INTERIORS DESIGN STUDIO

Nepřehlédněte: Jak se můžete zabydlet za pár korun?

Světle šedá barva sloužila jako podklad

Příjemná borůvková barva v obývacím pokoji postupně přechází do neutrální šedé – a proč? Protože jde o barvu, v níž jsou vyvedeny všechny fotografie a obrazy majitelky bytu. Šedá barva obecně funguje jako skvělý podklad pro další barvy. Zajímavým doplňkem hlavní ložnice jsou ručně vyráběné porcelánové svícny, které odrážení elegantně francouzský design. V bytě však nechybí ani pokoj pro hosty, v němž najdete pohovku, kterou lze během pár vteřin proměnit v pohodlné manželské lůžko. Tapetu najdete i zde, tentokrát s dekorem, který vyobrazuje faunu z různých kontinentů světa. Kombinace barev a vzorů v tomto bytě příznivě působí na lidskou psychiku a pohodu. 

foto: AKKA INTERIORS DESIGN STUDIO

Zdroje: AKKA INTERIORS DESIGN STUDIO, akkainteriors.com

Autor: Nikola Zatloukalová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu