Bývalý dům Justina Biebera se stal virálním hitem internetu. Připomíná totiž kuchyňský robot

Pohled do domů celebrit může být zábavným zpestřením života každého z nás, při čemž se dozvíme, jak naši oblíbení herci nebo zpěváci bydlí. Mimo to se ale dozvíme i něco více o jejich osobním vkusu a stylu, který preferují v soukromí.

Pokud se ale cokoliv nepovede, je daná osobnost okamžitě terčem internetových posměšků, jak se to nyní stalo Justinovi Bieberovi. Dům, který dříve vlastnil, totiž vypadá jako kuchyňský robot.

Není to jenom falešná zpráva?

Možná by vás mohlo napadnout, že virální zprávy podobného typu jsou pouze lákadlem pochybných webů pro získání většího množství čtenářů. Tohle se ale opravdu stalo. Známý zpěvák skutečně vlastnil dům, co vypadá spíše jako kuchyňský robot nebo mixér nebo dokonce jako vysokoškolská kolej. Rozhodně ale není typickou luxusní vilou pro někoho, jehož týdenní příjem je několik desítek tisíc dolarů. Justin mohl mít v tomto ohledu lepší vkus.

Bieber není jediný, z koho si děláme legraci!

Další známý zpěvák Pharrell Williams se stal před časem také cílem podobných virálních hitů. Jeho dům totiž pro změnu připomínal kancelářskou budovu. Člověk by si řekl, že když mají tito lidé spoustu peněz a skvělý hudební talent, budou mít i estetický vkus. Bohužel tomu tak není. Bieberův dům totiž neupoutal pouze vzhledem kuchyňského robota, ale také vybavením domácnosti a historickými předměty.

I když je to mixér, bylo by fajn v něm bydlet

I když tato vila vypadá jako mixér nebo vysokoškolská kolej, stále by bylo fajn tady bydlet. Známý zpěvák tady žil v roce 2014 a užíval si necelých 2 tisíc metrů čtverečních obytné plochy. To zahrnuje 6 ložnic, 7 koupelen a taky garáž pro 7 aut. Doufejme, že Justin má daleko lepší vkus na auta než na domy. Dnes už sice bydlí v novém sídle v Beverly Hills, avšak to nám nezabránilo zasmát se jeho mixérovému domu.

Virální hit ohledně domu Justina Biebera stále nabírá na síle. Více a více známých osobností se vyjadřuje na Twitteru a přirovnávají dům ke školnímu kampusu, mixéru nebo odšťavňovači.

Autor: Bára Králová
ZAVŘÍT