Calvin Harris bydlí na klidném místě v útulné vile. Nakoukněte do soukromí slavného DJ

null

null

Začněme pěkně od podlahy. Všichni asi víme, že Calvin Harris není žádný troškař, co by měl hluboko do kapsy. Podle časopisu Forbes je totiž v současné době nejlépe placeným DJ na světě. K jeho příjmům se ale neřadí pouze koncerty, produkční činnost a obecně hudba, ale také nemovitosti.

Obrovskou sumu peněz se mu podařilo vydělat prodejem jednoho z domů v Los Angeles, jehož kupní cena byla odhadována na 5,75 milionu dolarů.

Kde bychom dům Calvina Harrise našli?

Schválně si zkuste tipnout, kde byste dům slavného zpěváka hledali. Ano, správnou odpovědí je Beverly Hills. Na ploše více než 550 metrů čtverečních bychom našli čtyři ložnice a šest koupelen rozdělených mezi hlavní dům a menší domek pro hosty. Ten ovšem není nikterak zanedbaný, neboť také oplývá prestiží a luxusem. Calvinova residence vás už na první pohled ohromí. Nachází se nad úrovní terénu a na každém detailu je vidět dotyk rock’n’rollu.

Dům ve stylu gramofonové desky?

Přední fasáda domu je natřena jediným odstínem černé barvy, což ale v kontrastu s rudě červenými okny a dveřmi nevypadá vůbec špatně. I na tomto je poznat hudební rodokmen domu. Calvin Harris jej koupil od producenta gramofonové hudby Steva Angella za 5 milionů dolarů a ten jej zase pořídil od hudebníka a producenta Toma Rothrocka. Pokud by dům mohl vyprávět, určitě bychom se dozvěděli řadu příběhů o vzniku největších hudebních hitů.

autor: Homes.com

Vstup do domu je jako vstup do zámku

Po otevření dvoukřídlých vstupních dveří se ocitáme v obrovském obývacím pokoji. Jeho dominantou je masivní krb s propracovanými detaily. Na první pohled jsme ale upoutáni dvěma prosklenými stěnami, prostřednictvím nichž máme nádherný výhled na krajinu okolo Beverly Hills. Pocit dostatečného prostoru ještě umocňuje 18 stop vysoký trámový strop. Nesmí chybět ani elegantní parketové podlahy a samozřejmě okázalý lustr.

autor: Homes.com

Jak vypadá zbytek přízemí?

V přízemí residence Calvina Harrise bychom nalezli ještě prostornou moderní kuchyň a jídelnu. Do obou místností přesahuje motiv černé barvy a kontrastních doplňků. I proto jsou všechny skříňky i pracovní plochy černé, avšak s bílými kontrastními prvky nevypadá tato část interiéru vůbec špatně. Calvin se může pochlubit také velice elegantním salónkem v gentlemanském stylu. Stačí se pohodlně usadit na banketových sedácích a vychutnávat si výhled se sklenkou dobré whisky.

Nesmí chybět ani pokoje pro hosty

Pokoj pro hosty bychom nalezli i v obyčejném rodinném domě, takže v residenci slavného zpěváka a DJ rozhodně nemůže chybět. V obou pokojích je dostatek přirozeného světla, za což vděčíme velkým křídlovým okenicím. Hlavní apartmá se však nachází v samostatném křídle domu, takže si můžeme užívat odděleného obývací pokoje nebo vlastní moderně vybavené koupelny. Mimochodem zde najdeme i dost hlubokou vířivku.

A co připojený domek?

Na začátku našeho vyprávění jsme si povídali o připojeném, neméně luxusním domku. Nachází se zde luxusně vybavené nahrávací studio a dvoupodlažní apartmán s vlastním mramorovým krbem a působivou dvoupatrovou okenní stěnou. Jako návštěvníci menšího domku bychom měli k dispozici i vlastní terasu s výhledem na Beverly Hills.

Calvin Harris si rozhodně umí užívat luxusu. Musíme si přiznat, že jeho smysl pro stylové bydlení je opravdu obdivuhodný. Ostatní celebrity by se od nejbohatšího DJ mohli učit.

autor: Homes.com

A co vy, chtěli byste bydlet v takovém domě nad Beverly Hills?

Autor: Bára Králová
ZAVŘÍT