Chcete bydlet jako filmová hvězda? Pořiďte si dům Orlanda Blooma

Velmi žádaný dům se nachází v prestižní lokalitě Beverly Hills, které překypuje známými osobnostmi z různých branžích. Na několika málo hektarech zde potkáte filmové hvězdy, režiséry, vědce, podnikatele nebo dokonce sportovce. Luxusní dům se čtyřmi ložnicemi, ve kterém žil dlouhou dobu Orlando Bloom, je nyní předmětem aukce.

Z kuchyně vám bude přecházet zrak

Už při prvním pohledu na obrázek kuchyně a jídelny vás bude přecházet zrak. Dominantní bílý nábytek je umístěn v obrovské místnosti, která by v jiných rodinných domech představovala spíše společenský sál. Nesmí chybět ani obrovská okna s výhledem na precizně zastřižený živý plot. V kuchyni pak opět naleznete bílý nábytek a nejmodernější vestavěné spotřebiče, které jsou velice vkusně zasazené do celého konceptu.

autor: The Oppenheim Group

Obývací pokoj pod úrovní povrchu

Orlando Bloom samozřejmě není žádný troškař, takže se nespokojil s obyčejným obývacím pokojem. Místa k sezení jsou utopená několik desítek centimetrů pod podlahou, což opticky zvětšuje daný prostor. Samozřejmostí je čtvercové uspořádání pohodlných sedaček, v jejichž prostředku se nachází nádherný stoleček. Z takového gauče musí být sledování velkoplošné televize doslova rájem.

autor: The Oppenheim Group

U domu nesmí chybět bazén

Nebyl by to dům hollywoodské hvězdy, kdyby se u jeho pozemku nenacházel bazén. Průzračně modrá voda přímo vybízí ke skoku a vodním radovánkám. Okolo vodní plochy je položena esteticky příjemná dřevěná podlaha, která tak trochu evokuje dojem finské sauny. Pochopitelně nesmí chybět ani útulná bílá lehátka a elegantní křesla připravená pro letní ochutnávky drinků.

autor: The Oppenheim Group

Bydlet v tomto domě by rozhodně bylo snem mnoha z nás. Musíme si ovšem nechat zajít chuť, protože pořizovací cena tohoto sídla je asi 9 milionů dolarů. Na druhou stranu je to odpovídající cena za takto luxusní sídlo uprostřed Beverly Hills.

Autor: Nikola Zatloukalová
ZAVŘÍT