Chcete mít dům ve stylu Disney? Stačí přidat pár detailů a pokoje budou jako z filmového plátna

Pro většinu z vás je příjemné a pohodlné prostředí ve vaší domácnosti samozřejmostí. Najdou se však i tací, kteří na výzdobu domu nebo bytu příliš nedbají, ale přesto jsou fanoušky nejenom animovaných pořadů od Disney. Právě ti z vás, kteří spadají do této skupiny, si mohou domácnost vyzdobit dle kreativního myšlení Disneyho, takže se budete cítit doslova jako v pohádce.

Ložnice přesně pro Popelku

Ložnice z filmové pohádky Popelka je asi snem každé mladé slečny nebo dívky. Nemusíte ale zůstat pouze u snění, protože výzdoba právě podle Popelky není vůbec těžká. Pokud tedy hledáte trochu inspirace, zbystřete. Nejdůležitější je bezpochyby krásná fialovomodrá malba na stěnách a princeznovská postel. Možná budete mít s jejím sháněním trochu problémy, ale určitě to za tu námahu stojí.

Card

Micky Mouse zrcadla nemohou chybět

Asi si budete říkat, jak se dá vytvořit jedno zrcadlo ve tvaru známého emblému Micky Mouse. Není však nic jednoduššího, než si pořídit jedno větší a dvě menší kulatá zrcadla, která na zeď umístíte právě podle tohoto myšáka. Tímto jednoduchým způsobem budete mít ve své koupelně známý prvek od Disney, který vám budou všichni závidět. Detailem jsou pak madla ve tvaru myšákova obličeje.

null

null

Micky nesmí chybět ani v kuchyni

Určitě si nedokážete představit kuchyň ve stylu Disney, kde by chyběl Micky Mouse. Nemusíte ale vymýšlet nic extra složitého. Stačí si sehnat velkou samolepku této kreslené postavičky a nalepit si ji na lednici. Vkusná černá malba bude na bílé lednici vypadat opravdu skvěle, a vaše ratolesti z ní budou mít obrovskou radost.

Card

Jestliže jste opravdovými fanoušky Disney, neměli byste se za to stydět. Klidně použijte motivy od této společnosti ve své domácnosti, které nejenom skvěle vypadají, ale ještě vám budou neustále zlepšovat náladu.

Autor: Lenka Svobodová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu