Dům Pharrella Williamse připomíná spíše luxusní kancelářskou budovu

null

null

Při prvním pohledu na dům Pharrella Williamse si asi budete říkat, že vám ukazujeme centrálu nějaké nadnárodní společnosti nebo mezinárodní organizace. Ani z jednoho pohledu na budovu totiž není jasné, že se jedná o obyvatelný dům.

I když je stavba pro některé nadšence hodnotné architektonické dílo, virální vlna na Twitteru mluví spíše o opaku. Přesto v tomto domě žil Pharrell Williams celé dva roky.

Kde se dům nachází?

Kde jinde bychom měli hledat obrovský dům světoznámého zpěváka než v Beverly Hills. Stavba s rozlohou více než 4 akrů je plně hodna Pharrellově popularitě, nebo snad ne? Za 17 milionů dolarů totiž připomíná spíše kancelářskou budovu. To ale nic nemění na tom, že návštěvníky čekala od vstupní brány ještě 200 metrů dlouhá příjezdová cesta vedoucí až k masivní skleněné fasádě domu. Ta má jednu nespornou výhodu. V domě ušetříte za energie, protože je v něm pořád dostatek slunečného světla.

V interiéru je to samý luxus

I když vypadá dům z exteriéru hodně pochybně, v interiéru nemůže být sebemenší pochyb, že tady žije opravdová světová celebrita. Luxus a přepych je na každém kroku a každém malém detailu. Interiér plný ostrých úhlů a složitých textur se liší místnost od místnosti. Z patra do patra pak šplháte po nádherných bílých schodech s nerezovým zábradlím. Celý prostor je navíc velice vzdušný a překvapivě v něm najdeme i hodně zelených rostlin. Chvílemi si budete připadat jako v ráji.

null

null

Z terasy je výhled na Beverly Hills

Jen málokterá celebrita se může pochlubit tím, že má ze své terasy výhled na prakticky celé Beverly Hills. Pharrell Williams měl ovšem to štěstí. Na střeše jeho domu se totiž nachází velice útulné venkovní posezení. Pohodlná sedačka, sklenička něčeho dobrého – a k životnímu štěstí prostě nepotřebujete více. Navíc se můžete kochat skvostnou okolí krajinou, protože se celé sídlo nachází na malém kopečku.

null

null

null

null

I když mají celebrity kapsy přetékající stodolarovkami, jejich vkus na nemovitosti je přinejmenším podivný. Kdo z nás by ale nechtěl bydlet v podobném luxusním domě nad Beverly Hills?

null

null

Autor: Bára Králová
ZAVŘÍT