Dům Sylvestera Stallona se prodal – levněji, než za kolik dům koupil on sám

Nejnovější tah Sylvestera Stallona na trhu s realitami byl velmi ztrátový. Podle Los Angeles Times, hvězda mnohých akčních filmů prodala svůj dům La Quinta v Kalifornii dům za pouhých 3,15 milionu dolarů, což je podstatně méně než 4,5 milionu dolarů, které za dům zaplatil on sám o deset let dříve.

Dům nabízel neúspěšně několik let

Rok po zakoupení domu Sylvesterem Stallonem byla na trhu uvedena nemovitost na prodej ve španělském stylu se čtyřmi ložnicemi a čtyřmi koupelnami. V roce 2014 herec za dům požadoval 3,63 milionu dolarů, u poslední nabídky domu klesl s cenou až na 3,35 milionu dolarů.

Dům je kombinací španělského a středomořského stylu

Stallonův dům se nachází v exkluzivní komunitě Madison Club a kloubí v sobě detaily španělského a středomořského stylu – nechybí ani mramorové sloupy, vysoké trámové stropy nebo klenuté dveře. O parádu se zde starají také tmavé podlahy z kvalitního tvrdého dřeva. V jednom z pokojů najdeme velký vyřezávaný mramorový krb, nad prostorem visí velký starožitný lustr. Formální jídelna je podobně lemovaná francouzskými dveřmi, jimiž se dostaneme na krytou terasu.

autor: Doyle Terry, AD

Zahrada také stojí za pozornost

Hlavní apartmá, které najdeme v druhém patře domu, se může pochlubit nejen svým balkonem, ale i krbem a koupelnou z mramoru. Venku se kromě již zmíněné terasy nachází také venkovní kuchyně, bazén s fontánou, ale i ohniště. Před zahradu se vine uměle vytvořený potok.

Autor: Nikola Zatloukalová
ZAVŘÍT