Dům, ve kterém vyrůstal Harry Potter je na Airbnb. Můžete si užít skvělé fantasy a pohádkové ubytování. Stojí to za to!

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín BydlímeChytře.cz na hlavní stránku Seznam.cz
dům Harryho Pottera na Airbnb (zdroj foto: fox10phoenix.com)

Web Airbnb nabízí opravdu nejlákavější nabídky pro ubytování během vaší dovolené. Nyní si můžete vybrat i dům, ve kterém vyrůstal Harry Potter! Fantasy dům plný naprosto unikátního vybavení je vám k dispozici!


Harry Potter a jeho svět

Pokud se rádi noříte do netradičních světů fantasy literatury či filmů, nyní máte další možnost. Tedy jestliže k vaším oblíbeným patří také příběh o Harry Potterovi. Existují nejen knihy a filmy, ale také kouzelnické atrakce v Universal Studios v Hollywoodu, Orlandu i v Japonsku. Ale naprosto unikátním hitem je strávit noc v domě, kde jako dítě Harry Potter žil se svými rodiči. Alespoň podle toho, jak byl zhmotněn ve fantazii filmařů.

De Vere House

De Vere House, dům Harryho, Jamese a Lilly Potterových ve městě Gordic´s Hollow, nabízí nocleh se snídaní a ubytování si tam můžete sehnat prostřednictvím webu Airbnb. Díky tomu prožijete všechny fantazie, které jste kdy kolem Potterova světa měli a pobyt si skutečně užijete jako žádný předtím!

Působivé je i místo

Místo domu Potterových je působivé samo o sobě. Podle webových stránek je de Vere House asi ze 14. století, poté byl částečně zbořen a přestavěn až v roce 1929. A je pěkně strašidelný! Možná neuvidíte poltergeisty, putující po chodbách domu, ale podle informací na webu de Vere House, pokud na duchy věříte, máte zde možnost se s nimi setkat.

Trocha historie i novodobá koncepce

Pohybuje se zde například duch syna 13. hraběte, který zemřel ve věži v Londýně, duch velkého vojáka sira Františka Vere, který zahynul během třicetileté války a mnoho dalších. De Vere House je plný potterovského vybavení, ale funguje zde wifi, ráno si pochutnáte na typická anglická snídani, využijete soukromý vchod a zahradu.

Vezměte všechny díly knih o Harrym Potterovi a upalujte si číst na místo, které je pro to zatím úplně tím nejlepším!

Autor: Katka Procházková
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín BydlímeChytře.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Líbí se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Mohlo by Vás zajímat​