Eva Longria prodává nádherný dům v Beverly Hills. Před časem zde bydlel i Tom Cruise

Eva Longria udělala v poslední době hodně nepochopitelné rozhodnutí. Z bůhví jakých důvodů se totiž zbavila obrovského sídla s rozlohou 2,75 akrů. Známá herečka a výkonná producentka si za toto panství řekla pouze 8,25 milionu dolarů, což je o dost méně, než za kolik dům v roce 2015 koupila.

Tehdy musela společně s manželem José Bastónem zaplatit 11,4 miliony dolarů, protože prodávajícím nebyl nikdo jiný než sám Tom Cruise.

Herečka se pustila do velkolepé rekonstrukce

Dům se třemi ložnicemi se nachází na kopečku v Beverly Hills a může se pochlubit dosti propracovanými bezpečnostními prvky. Pod vedením Marka Riose bylo panství ještě vylepšeno, a to nejenom v oblasti zabezpečení. Sama herečka totiž říká, že chce, aby dům sloužil jako útulný domov, a nikoliv jako muzeum s řadou drahých obrazů. Interiér domu tak nyní naznačuje, jak si Eva Longria představuje útulné a praktické bydlení. I přesto se z něj ale stěhuje pryč.

Jak vypadá interiér domu?

Všem nám je asi jasné, že tak slavná herečka, jakou Eva Longria bezpochyby je, určitě nebude žít v chudobě a rozpadající se barabizně. Hlavní apartmá domu v Beverly Hills se nachází ve druhém patře a nalezneme například vlastní krb i nádhernou terasu. Z ní se můžeme kochat výhledem do překrásné okolní přírody i na město Los Angeles jako takové. Na panství o rozloze téměř 3 akry se ale nachází i čtyřpokojový penzion, dvě studia a také kamenná chata.

autor: The Altman Brothers of Douglas Elliman
autor: The Altman Brothers of Douglas Elliman

Bazén nemůže chybět!

Jak jste si již mohli všimnout, žádná hollywoodská hvězda se neobejde bez bazénu. Ten, v němž se koupal jak Tom Cruise, tak i Eva Longria, je hodně specifický. Dostatečný přísun vody zajišťují vodopády, a přes bazén dokonce vede i mostní chodník. Na pozemku bychom ale nalezli také několik rozhleden. Nemůžeme zapomenout na obrovskou terasu jako stvořenou pro romantické večeře při svíčkách.

autor: The Altman Brothers of Douglas Elliman

Eva Longria rozhodně nemusí litovat, že se tohoto panství zbavila. V současnosti totiž žije s manželem v obrovském domě v Beverly Hills. Pořídili si jej v roce 2017 za 13,5 milionu dolarů.

Autor: Bára Králová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu