Harry a Meghan si chtějí pořídit nové hnízdečko lásky za ohromujících 7 milionů dolarů

Už před časem se v bulvárech objevilo mnoho zpráv, že se princ Harry a Meghan Markle chtějí přestěhovat do nového domu v Los Angeles. Nyní se tyto spekulace potvrzují, protože pár potvrdil, že má zájem o jednu z honosných vil v Malibu. Samozřejmě, že této prestižní a exotické lokalitě musí odpovídat i cena, která činí 7 milionů dolarů, což je v přepočtu 161 milionů korun.

Kdo budou jejich sousedi?

Pokud by se Harry a Meghan skutečně rozhodli přestěhovat se do této vily v Malibu, pak by rozhodně nebydleli ve špatné společnosti. Královský pár by byl obklopen samými celebritami, protože v této lokalitě žije například jeden z nejlépe placených herců současnosti Robert Downey Jr., Mel Gibson nebo Dick van Dyke. Je pochopitelné, že si členové královské rodiny vybírají svůj dům pečlivě. Určitě totiž nechtějí být obklopeni otravnými sousedy.

Kdy oficiálně odejdou z královské rodiny?

Hned po avizovaném odchodu z britské královské rodiny pár naznačil, že chce žít střídavě ve Spojeném království a v severní Americe. Pokud se ale nastěhují do Los Angeles, mohlo by to jejich plány na spokojený život na dvou kontinentech zhatit. Velice blízko jim totiž bude matka Meghan Doria Ragland a daleko nebude ani Hollywood. Oficiální odchod z královské rodiny pak nastane 31. března.

Jak vypadá jejich vysněný dům?

Vila za 7 milionů dolarů pochopitelně není obyčejným rodinným domem. Je postavena v italském renesančním stylu a nachází se v ní hned 5 ložnic. Na pozemku se samozřejmě nachází bazén nebo tenisové kurty. Samozřejmostí je obrovská zahrada, kde bude mít jejich potomek dostatek prostoru k vyžití. Předchozím vlastníkem domu byla hvězda Pobřežní hlídky, David Chavert.

Zda se princ Harry a jeho žena Meghan Markle skutečně rozhodnou pro koupi domu v Malibu ví teď jenom oni. Kdyby se tak stalo, tak bude zajímavé sledovat, jak se jim v této celebritami nabité lokalitě bude líbit.

Autor: Bára Králová
ZAVŘÍT