Herec James van der Beek žije v krásném domě v Los Angeles i se svou rodinou. Podívejte se do jeho domácnosti

null

null

Načasování stěhování Jamese van der Beeka nemohlo být lepší. Těsně před pandemickým uzavřením Spojených států Amerických totiž známá designérka Tammy Price dokončila projektování a stavbu nádherného rodinného domu v Los Angeles.

Rezidence hercovy rodiny se samozřejmě nachází v Beverly Hills v sousedství jiných velkolepých staveb. Sám herec a spisovatel říká, že doposud se věnovali pouze práci a dětem, takže na návrh pořádného domu neměli vůbec čas.

Tammy Price byla ze spolupráce nadšená

Kimberly van der Beek dodává, že se již dlouhou dobu chtěla pustit do online navrhování a designu domu. V poslední době je ovšem matkou na plný úvazek, takže se raději spojila se světoznámou návrhářkou Tammy Price, která je v Los Angeles proslulá. Tammy okamžitě nabídku práce přijala, a navíc byla přímo nadšená. Rodina měla pouze jeden zásadní požadavek, a to, aby se nábytek mohl stěhovat z místnosti do místnosti.

Jak vypadá interiér domu?

Interiér domu Jamese van der Beeka a jeho rodiny je plný dekorativních prvků, a navíc zde nalezneme elegantní nábytek. Tammy se rozhodla použít odstíny neutrálních barev, převážně bílé. Tím se podařilo vytvořit klasickou rezidenci ve španělském stylu 30. let 20. století. Schválně kdo z vás by chtěl v takovém domě bydlet? Krásným detailem jsou například polštáře pokryté kilimem, čalounění z ovčí kůže nebo koberec flokati.

null

null

Které místo má herec nejraději?

Asi byste si netipli, že oblíbeným místem Jamese van der Beeka je zahradní lehátko u bazénu. Při množství pracovních úkolů a starostí totiž herec doma převážně odpočívá. Toto lehátko si James navíc sám navrhl a postavil po narození své dcery Gwendolyn. Kolem bazénu se nachází hned dvě, a příjemná relaxační atmosféra je dotvořena ještě několika vzrostlými palmami.

null

null

null

null

null

null

James van der Beek nežije v typické hollywoodské vile, ale v rodinném domě. Rodina je pro něj to nejdůležitější, což při pohledu na obrázky interiéru domu skutečně poznat.

Autor: Bára Králová
ZAVŘÍT