Hledáte inspiraci pro svůj dům na venkově? Nechte se inspirovat farmářskou usedlostí v Bidbury

Máte rádi venkovské nemovitosti s výhledem na anglickou přírodu? Pak si užijte prohlídku v domě nacházejícím se v Bidbury. Naprosto nejlepší je, že se jedná o rekreační nemovitost. Cestování obecně sice není v této těžké době možné, avšak alespoň virtuálně se můžeme pokochat pohledem na krásný venkovský dům. Nalezneme zde nejenom prostor pro rekreaci, ale také prostor pro zábavu pro celou rodinu.

Co se nachází v kuchyni?

Na první pohled je kuchyně zařízena velice vkusně a funkčně. Nachází se v ní ale všechny ingredience a součásti, které by se ve správné kuchyni nacházet měly. Díky naprosté otevřenosti a pronikání přirozeného světla dokáže v této místnosti vytvořit pozitivní atmosféru, která je důležitá nejenom v dnešní těžké době. Ocenit musíte i decentní barevné schéma v krémových odstínech. Světlé pracovní desky z křemene jsou totiž doplněny světle šedými a zelenými skříněmi.

V obývacím pokoji by se měla především scházet rodina

Ne nadarmo se říká, že je úplná rodina tím nejcennějším, co můžeme mít. Právě v obývacím pokoji ve venkovské usedlosti v Bidbury je vše zařízeno tak, aby se zde mohla scházet rodina a trávit spolu velkou část volného času. Přeci není v těžkých dnech nic lepšího, než si s zahrát před roztopeným krbem zahrát Monopoly nebo jinou společenskou hru. Čokoládově hnědá barva dodává celému prostoru ještě další punc útulnosti.

Vyspat se můžete hned v pěti ložnicích!

Ve stylovém rekreačním domě na anglickém venkově je k dispozici hned 5 ložnic. Tím pádem byste se do takového domu mohli vydat s celou svou rodinu, a přitom by si všichni zachovali alespoň trochu svého soukromí. Zajímavostí je vintage kožený kufr v jedné z ložnic, který slouží jako noční stolek. Všechny ložnice jsou zařízeny velice útulně. K pohodlí přispívají i načechrané polštáře přímo vybízející k uvelebení do postele.

Rekreační usedlost v Bidbury jasně dokazuje, že dům na venkově může být velice útulně a vkusně zařízený.

Autor: Bára Králová
ZAVŘÍT