Internet se zamiloval do podlahy Lady Gaga. Můžeme si ji vytvořit i doma?

Před několika týdny se fanoušci po celém světě sbíhali k televizním obrazovkám a ke kancelářským židlím u svých počítačů. Ne, nezačalo se hrát mistrovství světa ve fotbale. Když se v dubnu konal televizní koncert s názvem Jeden svět, jehož prostřednictvím se celebrity snažily vzdát hold lidem bojujícím v první linii proti koronaviru.

Akci organizovala společnost Global Citizen jménem Světové zdravotnické organizace, a hlavní hvězdou nebyl nikdo jiný než Lady Gaga.

Fanoušci se více věnovali interiéru zpěvaččina domu

Možná to zní neuvěřitelně, ale mnoho fanoušků raději zkoumalo interiér místnosti, z níž Lady Gaga zpívá. Místo toho, aby se věnovali nádherné a uklidňující písni Smile, okukovali neuvěřitelný vzor na podlaze místnosti. Že by byla Lady Gaga také skrytou interiérovou návrhářkou? Podle videa, které je mimochodem dodnes volně ke zhlédnutí na internetu, to totiž vypadá, že má zpěvačka skvělý vkus nejenom v oblékání.

Proč vyvolala podlaha tolik ohlasů?

Podlaha vyvolávající tolik kontroverzní a ohlasů vypadá už na první pohled brilantně. Je totiž pokryta výraznými geometrickými tvary v šedé, růžové, limetkové, světle modré a oranžové barvě. Není to trochu divoká barevná kombinace? Na první pohled určitě ano, ale jakmile uvidíte podlahu v domě Lady Gaga, budou vám k sobě barvy neskutečně sedět. Málokdo by asi řekl, že může řada trojúhelníků, čtverců a obdélníků vytvořit tak příjemnou atmosféru v jedné místnosti.

Podlaha se okamžitě stala virálním hitem

I když byl hlavní účel koncertu úplně jiný, hvězdou večera prostě byla barevná geometrická podlaha. Celebrity sledující televizní přenos okamžitě začaly tweetovat, že má Lady Gaga tu nejvíc cool podlahu na světě. Prakticky ihned se dosud neznámý povrch stal virálním hitem internetu. Chtěli byste mít takovou podlahu doma? Nejste sami! Proto už se nyní na internetu objevuje řada návodů, jak si geometrickou barevnou podlahu doma svépomocí vytvořit.

Jak udělat takovou podlahu?

Nejjednodušší způsob, jak okopírovat podlahu Lady Gaga, je natřít vaši současnou podlahu. Nezáleží na tom, zda je ze dřeva nebo z betonu, protože barevné vzory se dají udělat na jakémkoli povrchu. Pak už stačí odstranit barvu v těch částech, kde chcete mít vytvořeny geometrické obrazce. Je to snadné, co myslíte?

Řadíte se také k příznivcům nádherné podlahy Lady Gaga? Nezůstávejte jenom u toho! Chopte se práce a vytvořte si geometrické tvary i u sebe v obýváku nebo v ložnici.

Autor: Bára Králová
ZAVŘÍT