Jak by vypadal domov hrdinů ze seriálu Přátelé, kdyby se nyní natočila nová epizoda?

6. května 2004 jsme se rozloučili s jedním z nejlepších a nejzábavnějších seriálů všech dob. Přátelé nás drželi přikovaní k obrazovkám několik let, ale těch dlouhých 16 let od jejich konce diváci stále doufají v pokračování.

Jen málo nově produkovaných seriálů se dá totiž přirovnat k dobrodružstvím, která zažívala skupina přátel v centru New Yorku. Nešlo o žádné hrdinské činy, ale každodenní problémy nebo starosti. My všichni jsme si Joeyho, Chandlera, Rosse, Moniku, Rachel a Phoebe zamilovali.

Natočí se další epizoda?

Společnost HBO před časem avizovala, že chystá setkání všech hlavních herců ze seriálu Přátelé na novém programu HBO Max. Původně se měla první schůzka vysílat už letos v květnu, ale v důsledku současné složité situace byla premiéra odložena. Chcete slyšet daleko lepší zprávu? HBO Max navíc od 27. května zpřístupní všech 10 sérií seriálu Přátelé. Měli bychom se tedy připravit na dlouhý seriálový maraton, protože příběhy těchto přátel za to rozhodně stojí!

Jak by vypadal newyorský byt z Přátel dnes?

Lidé z online designérské společnosti Modsy slaví návrat Přátel na televizní obrazovky po svém. Jako poctu všem hercům a členům televizního štábu si totiž připravili imaginaci interiéru známého newyorského bytu, kde se odehrávala většina scén. Právě v tomto prostoru by se podle nich mohla odehrávat novodobá epizoda, kdyby jednoho dne došlo k jejímu natočení. V jakém prostředí tedy budou Přátelé dnes žít?

Joey si přivlastní byt v Greenwich Village

Monika z toho asi nebude příliš nadšená, ale návrháři z firmy Modsy si myslí, že Joey udělá v novodobé historii velký životní krok. Starý byt, v němž bydlel společně s ostatními přáteli, totiž prohlásí za svůj vlastní. Na to reaguje viceprezidentka společnosti Modsy pro styl, která poznamenává, že šedá barva dodá bytu daleko mužnější charisma.

Navíc jde ruku v ruce s minimalistickou, ale pohodlnou estetikou. Jeho oblíbené křeslo sice v obývacím pokoji nenajdeme, ale jistojistě bude stát v ložnici nebo někde jinde.

autor: Mondsy

Obývák Moniky a Chandlera ve Westchesteru

Nový byt nebude možná tak útulný, ale podle Modsy se nyní dozvídáme, že Monika pořádá pro své přátele velká i menší setkání. To znamená, že ve svém bytě potřebuje hodně prostoru k sezení. Nábytek v obývacím pokoji Moniky a Chandlera není vyrobený na zakázku, kdokoliv z nás si ho může koupit v supermarketu.

To jenom dokazuje, že se uchýlili k tradičnímu vzhledu, a to včetně dvou pohovek v námořnickém stylu. Ve skutečnosti je ale celé barevné schéma založeno na Moničině milovaném plakátu Jouets.

Známé hvězdy ukázaly, jak vypadá jejich bydlení.

Co se stalo s dcerou Rachel a Rosse?

Pokud by Přátelé natočili novou epizodu v roce 2020, museli bychom počítat i s Emmou. Dcera Rachel a Rosse by dnes studovala na střední škole, takže jak by asi vypadala její ložnice? Návrháři si myslí, že Emma zdědí cit pro módu po Rachel. Proto se v jejím pokoji budou nacházet vybrané kousky z těch nejkvalitnějších materiálů. Nemůžeme zapomenout ani na předměty připomínající Emmě domov. Třeba dinosaurus, kterého kdysi dostala od Rosse, mu udělá obrovskou radost. Motivy dřeva jsou v pokoji Emmy obměkčeny paletou bílých, krémových a růžových barev.

Chtěli byste, aby i dnes pokračovalo natáčení seriálu Přátelé? Nebo si myslíte, že by jeho pokračování v nových prostorách nebylo tak divácky úspěšné?

Autor: Bára Králová
ZAVŘÍT