Jak bydlí slavná zpěvačka Adele a její kamarádka ze sousedství herečka Jennifer Lawrence? Podívejte se s námi

Adele krásně zpívá, její písničky jsou pěkné a její bydlení? Nádhera. O nic pozadu nezůstává ani úspěšná herečka Jennifer Lawrence. Naposledy spolu byly obě spatřeny na „dívčí party“ v Hollywoodu. Jejich přátelství se ale neomezuje pouze na večírky, jsou totiž také sousedky. A kde jinde než v Beverly Hills? Jaké je bydlení hvězd?

Adele a Beverly Hills

V roce 2016 prodal producent Don Mischer svůj dlouhodobý domov zvaný „The Queen“ právě Adele. Zaplatila za něj neuvěřitelných 9,5 milionu dolarů, což je téměř pětinásobek částky, kterou utratil v roce 1991 Don Mischer. Cena nemovitostí zkrátka stoupá po celém světě. „The Queen“ je ovšem krásné sídlo v holandském koloniálním stylu a za koupi rozhodně stálo! Rozloha domu je zhruba 2.000 čtverečních metrů a patří k němu i patřičně velká zahrada.

Co najdete uvnitř?

4 ložnice a 6 koupelen poskytují Adele a její rozkošné rodině dostatek prostoru. V roce 2016 tu hned oslavili první americké Vánoce. Domek ve stylu chaty má 2 formální jídelny s krbem, standardní jídelnu a domácí kancelář. Nahoře je prostor pro posezení v podkroví, který má mnoho vestavěných polic pro knihy nebo sbírku Grammys. Pravděpodobně nejzajímavější místností v domě je kuchyně, která je plně v rukou Adelina šéfkuchaře. Je pokryta mramorem a vybavena špičkovými spotřebiči.

Zahrada, bazén, lázně… a první dům v USA

Přímo z kuchyně můžete francouzským oknem vejít do svěží zahrady, kde najdete bazén i lázně obklopené obrovskými deskami dlažebního kamene. Prostory pro koupání a relaxaci jsou doplněny roztomilým altánem a venkovním obývacím prostorem. Ve Spojených státech se jedná o první dům zpěvačky. Jinak vlastní dva měšťanské domy na „normálním“ předměstí Londýna. Za ně zaplatila celkem 13 milionů dolarů.

Jennifer Lawrence

V roce 2014 koupila Jennifer Lawrence bývalý domov Jessicy Simpsonové za 8,225 milionu dolarů. Jedná se o Francií inspirovanou rezidenci o rozloze okolo 1.700 metrů čtverečních. Dům disponuje 5-ti ložnicemi a 5-ti a ½ koupelnami. Interiér domu je plný okouzlujících doplňků a francouzských dekorů, které sídlu dodávají zároveň elegantní a dekadentní atmosféru. Kuchyň je propojena s jídelnou, obložená mramorovými deskami a plná spotřebičů, které jsou vhodné i pro královskou hodnost.

Kvalita a luxus uvnitř i venku

Hlavní apartmá herečky se nachází ve druhém patře, má vlastní šatnu a luxusní koupelnu. Francouzská inspirace pokračuje do exteriéru domu, kde několik teras nabízí spoustu zábavných prostor. Mezi terasami najdete útulný dvůr a liliemi obklopený rybníček plný koi kaprů. Velký bazén a vířivku od okolí oddělují nádherné obří bambusové stěny, které zaručují potřebné soukromí. Bohaté květiny a zeleň, ať už uvnitř domu nebo v jeho okolí přispívají k malebné kráse této nemovitosti.

Také si rádi zajdete na návštěvu k sousedům?

Autor: Katka Procházková

#kvíz 1 / 1 | Kolik stál Adele její vysněný dům?

Kolik stál Adele její vysněný dům?

ZAVŘÍT