Jak bydlí slavní? Seznamte se s domácností Jany Doleželové.

Už dávno není tou slečnou, která vyhrála Miss a nafotila spoustu krásných módních fotografií. Se svým dlouholetým parterem a dvouletou dcerkou žijí klidný rodinný život v zeleni nedaleko Říčan.


Jak bydlí Jana Doležalová?

Stejně, jako většina lidí dnes, hledali vysněný dům někde v zeleni, ale blízko u města. Nakonec zvolili jednopodlažní dům s dispozicí 4+kk, což není žádné „přemrštěné sídlo slavných“. Je tu krásně, klid a bezpečno, což se skvěle vyplatí, máte-li malé dítko.

Anketa: Který pokoj v domě Jany Doležalové se Vám líbí nejvíce?
Celkem hlasů: 41
Když dům koupili, vlastně nepotřeboval žádné větší předělávky, jen interiér bylo potřeba doplnit a změnit. Toho se Jana nadšeně chopila, cit pro krásu v ní přeci jen zůstal.

bydlení Jany Doležalové (zdroj foto: profimedia.cz)

Velká, a ještě větší okna

Z dřevěné terasy se francouzskými okny vchází přímo do hlavního obývacího prostoru, kde je prosklená celá jedna stěna. Okamžitě vás napadne, že tu v létě musí být nesnesitelné horko. Ale není tomu tak. Manželé využili různých forem stínění – v obývacím pokoji jsou to plisé rolety odrážející sluneční paprsky a v ložnici tytéž rolety, jen se zatemňujícím efektem. Jana ráda využívá přírodní větrání, takže okna jsou obvykle otevřena dokořán a chrání je sítě proti hmyzu.

V ložnici je čalouněné romantické dvojlůžko a komoda v krémové barvě, přesně ladící s poličkou, na níž má Jana vystavené své trofeje z golfových turnajů. Do ložnice je též přístup přímo ze zahrady, takže celý dům působí opticky jako mnohem větší.

Tmavé přírodní tóny

V hlavní obytné místnosti, která spojuje kuchyň, jídelnu i odpočinkový prostor, tráví rodina nejvíce času. Je tedy potřeba, aby byla zařízena prvky, které se hned tak neokoukají. Po předchozích majitelích zde zůstal velmi moderní minimalistický krb, který svou barvou vlastně určil ladění celé místnosti. Interiér je laděný do tmavších přírodních tónů, nejčastěji hnědé a občas šedé.

Solitéry a zrcadla

Aby byl dojem velikosti prostoru ještě umocněn, najdete snad v každé místnosti zrcadlo. Jsou krásná, zasazená do zdobených zlatých rámů, působí jako obrazy. Místo obrazů je tu a tam, hlavně v předsíni, pověšeno pár černobílých fotek, ale Jana na nich není. „Opravdu ne, tak sebestředná nejsem. A kdo by se na sebe chtěl pořád dívat, na to jsou tu zrcadla!“, směje se Jana.

V hnědém obývacím pokoji najdete perfektní solitéry, například v sytě žlutém křesle, bílým stolečkem pod televizi a pár pěkných velkých pokojových rostlin. Bílá a zelená hnědé tóny skvěle doplňuje, o krásné a zajímavé kombinaci hnědé pohovky a žlutého ušáku s podnožkou ani nemluvě!

Zapomněli jsme zmínit dřevěná okna. Pro každého, kdo se chystá na výměnu oken doporučujeme dřevo před plastem, uvidíte, jak nádherně umí zútulnit celý prostor bytu či domu. A hodně zrcadel! Líbí se vám toto bydlení?

 

Autor: Lenka S.

Líbí se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Mohlo by Vás zajímat​

SFDB.cz magazín - aktuálně čte 40 lidí
SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 18 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 40 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 30 lidí
ZdraveRady.cz - aktuálně čte 24 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 38 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 40 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 30 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 32 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 32 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 24 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 10 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 38 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 24 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 43 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 18 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 38 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 10 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 38 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 43 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 32 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 18 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 30 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 18 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 32 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 10 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 32 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 40 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 30 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 40 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 43 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 10 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 43 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 10 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 24 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 24 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 18 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 43 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 30 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 39 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 38 lidí
Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.