Jak žije Andrea Bocelli ve své italské přímořské vile?

Nákup vily na pozemku o rozloze 8 tisíc metrů čtverečních bychom rozhodně neměli brát na lehkou váhu, avšak pro operního zpěváka Andrea Bocelli to taková finanční zátěž nebyla. Díky svému hlasu je známý po celém světě, takže si tuto nádhernou vilu na pobřeží moře mohl pořídit s klidem na duši. U výběru domu použil nejenom cit, ale také svůj instinkt. Dlouho se tak před jeho zakoupením nerozmýšlel.

Kde se jeho vila nachází?

Pro zpěváka bylo samozřejmě velice těžké navštívit takto krásné místo, a okamžitě se do něj nezamilovat. Posuďte sami, bledě růžové zdi na Villa Alpemare, která leží na idylickém pobřeží Toskánska v oblasti zvané Versilia, jsou skvostné. Bocelli měl okamžitě jasno, že právě zde chce strávit následující roky svého života. V takto velkém domě totiž může v klidu pracovat, žít se svou rodinou, a ještě zde jednou za čas pohostit řadu svých přátel.

Nejdůležitější je rodinná atmosféra

Jak zpěvák sám potvrzuje, Alpemare je jeho hlavním domovem, když nepořádá koncerty a turné po celém světě. Proto bylo nanejvýš důležité, aby v této vile panovala klidná rodinná atmosféra. I když si chce Andrea po koncertech odpočinout, můžete v interiéru domu najít různé hudební motivy. Při volbě nábytku se pak dbalo na jednotný design, který by měl v celé vile ještě podpořit pocit tepla domova.

null

null

Jak vypadá interiér domu?

Například ve vstupní hale najdeme typické prvky toskánské architektury s mnoha květinami v květináčích na bohatě zdobených sloupech. Oproti tomu kuchyň je zařízena hlavně prakticky. Uprostřed se nachází další pracovní prostor, kde je možné odkládat špinavé nádobí nebo suroviny na vaření. V jídelně pak nalezneme obrovský jídelní stůl s mnoha židlemi a samozřejmě klavír, který nesmí v době hudebníka chybět.

Andrea Bocelli žije jako opravdový Ital, který ve světě něco dokázal. Honosná vila na břehu moře v Toskánsku je asi místem, kde bychom chtěli bydlet všichni. Můžeme zpěvákovi pouze tiše závidět.

Autor: Lenka Svobodová
ZAVŘÍT