Každý pokoj v tomto bytu zařídila ve zcela jiných barvách

Poté, co se Lani nastěhovala to tohoto bytu po svojí přítelkyni, která žila v prostoru dlouhá léta, rozhodla se, že jej upraví k obrazu svému. Všechny stěny, ale také podlahy se rozhodla zaplnit barvami. Spoustou barev. Nyní se s námi můžete podívat, jak její snaha dopadla.

Každý pokoj je v jiné barvě

Lani je umělkyně pocházející z Brooklynu, proto není divu, že se do proměny svého bytu pustila s vervou jí vlastní. Poté, co se do svého nového bytu nastěhovala, se jej rozhodla kompletně celý zaplnit barvami. A to velkou spoustou barev. Ačkoliv v bytě můžeme najít opravdu pestrou paletu barev, prostor stále působí příjemným, leckdy až uklidňujícím dojmem. A to vše uprostřed Brooklynu.

Kreativitě se meze nekladou

Její bydlení by se dalo přirovnat ke skandinávskému stylu, pokud si ale domyslíme spoustu dalších barev. Barvy jako takové se staly pro Lani její hlavní inspirací. Sama ve svojí umělecké praxi pracuje s několika stovkami barev, proto není divu, že nechtěla bydlet na místě, kde by byla vrcholem kreativity béžová s šedou. Každý pokoj v tomto bytě je zařízen ve zcela jiné barvě. Sama Lani naříká, že nemá pokojů v bytě víc, aby jej rozzářila ještě více odstíny.

Čtěte také: Nejčastější chyby, na které si dát pozor při zařizování kuchyně

Kombinace modré a růžové je extravagantní, ale skvělá

Jednou z nejkrásnějších věcí na tomto bytě je výhled na okolí. Z bytu může lani dohlédnout nejen na Brooklyn, ale také na Manhattan a Queens. Ačkoliv je byt poměrně malý, stále si zachovává svoji vzdušnost. Obývací pokoj je například kombinací modré barvy s růžovou. Modrá na všech stěnách v kombinaci s růžovou na pohovce, křesle, ale také čalouněném konferenčním stolku dodává pokoji na příjemné a hravé atmosféře.

Podlahy v bytě byly ve velmi špatném stavu

Nejvíce práce s bytem měla Lani u podlah, všechny byly ve špatném stavu. V kuchyni se nacházel poškozený vinyl, podlaha v obývacím pokoji byla betonová a natřena tyrkysovou barvou. Předchozímu nájemci kvalita podlah nepřekážela, protože měl byt plný koberců. Ty však Lani odstranila a podlahy opravila.

foto: Instagram/ Lani Kennefick

Kuchyň je vymalována uklidňující zelenou barvou, která dokonale ladí k bílému nábytku, svoji roli zde však hraje i hnědá barva ve formě kuchyňské skříňky či osvětlení nad malým jídelním stolkem. Tak jako v ostatních pokojích, i v kuchyni lze nalézt spousty obrazů.

Zdroj: Instagram/ Lani Kennefick, AP

Autor: Nikola Zatloukalová
ZAVŘÍT