Když chce podnikatel půjčku

Soukromí podnikatelé mohou vést záviděníhodný život. Ale to jedině tehdy, když si na něj svým podnikáním vydělají. Jenže co když se jim přestane dařit?

Když se chce někdo věnovat soukromému podnikání, musí počítat s tím, že mu toto bude peníze nejenom přinášet, ale toto je bude i vyžadovat. Nedá se nic dělat – nejprve jsou potřeba tu větší a tu menší finanční prostředky na to, aby se podnikání vůbec rozjelo, aby se pořídilo vše, co je k tomuto zapotřebí, a později jsou nezbytné investice do modernizace a nejednou i peníze na to, aby se přečkala období, v nichž se zrovna nedaří.

Někdy to takový podnikatel zaplatí ze svých finančních rezerv, které má. Ovšem nejednou jde o tak velké částky nebo natolik nečekané výdaje, že se s tím vlastními silami vypořádat nedá. A pak nezbývá jiná volba než se poohlédnout po nějaké té půjčce.

A pokud někdo takový neuspěje v bance? Pak se nabízí OSVČ hypotéka od nebankovní společnosti. Jistě, tuto nezíská docela každý, na tuto má nárok jedině ten, kdo se za ni může zaručit dáním své nemovitosti do zástavy a má alespoň na ty nejnižší splátky, ale přesto je tato často tím nejvhodnějším řešením finančních potíží. A to proto, že se díky zmíněné zástavě obejde schvalovací proces bez nutnosti zkoumat žadatele příliš zevrubně, bez požadování přehnaně vysokých příjmů, naprosto čistých registrů dlužníků a podobně.

Zde uspěje i ten, kdo není pro banky náležitě bonitní. A peníze se tu získají nejenom snadno, ale také rychle a za flexibilně nastavitelných podmínek. A právě proto taková hypotéka OSVČ nejednou zachrání i v nouzi nejvyšší.

Stačí zažádat přes internet, poslat pár snímků nemovitosti k posouzení a do čtyřiadvaceti hodin je jasné, zda tu dotyčnému půjčí. A když se vyřídí nejnutnější formality, přistanou žadateli na účtu peníze, jež lze využít na cokoliv, co s podnikáním souvisí. A pak už se musí taková nebankovní hypotéka jenom v souladu s podepsanou smlouvou splatit. A to s tak flexibilně nastavenými podmínkami, že se to určitě zvládne.

Autor: redakce BydlimeChytre.cz
zavřít reklamu