Léto se blíží. Zajistěte si krásný nábytek, na kterém budete užívat vlahých letních večerů

Investovat do nového zahradního nábytku je jeden z nejlepších způsobů, jak změnit povahu a vzhled vaší zahrady. Zatím se dá totiž očekávat, že letošní léto budeme doma trávit mnohem více času, než tomu bylo v předešlých letech, měli bychom si zahradu zvelebit právě k tomuto účelu. Na trhu se ale nachází nepřeberné množství stolů, židlí a houpacích sítí, ze kterých je velmi složité si vybrat. My jsme pro vás vybrali několik nejzajímavějších kousků.

John Lewis Dante zavěšená židle

Díky krásnému designu a kvalitním použitým materiálům si vás tato židle musí okamžitě získat. Jeho výhoda spočívá v možnosti celoročního používání. V této zavěšené židli tak budete moci nejenom v létě, ale i po celý rok pozorovat svou nádhernou zahradu. Navíc díky luskovitému tvaru nezabere na vašem pozemku tolik místa, takže se skvěle hodí i pro menší zahrady. K dispozici je samozřejmě celá řada povrchových úprav, včetně barevných variant.

null

null

Set židlí a stolu Ravello

Tato luxusní sada židlí a stolů je vhodná především pro větší zahrady s vystavěnou terasou. Hodí se především pro ty z vás, kteří si chtějí během hezkých letních večerů užívat posezení s přáteli a rodinou pod otevřeným nebem. Všechen nábytek je vyroben z eukalyptového dřeva, které vypadá velice moderně a stylově, takže se bude hodit do všech zahrad. Během zimy však potřebuje ochranu před povětrnostními vlivy, protože toto dřevo není tak odolné.

null

null

Piknikový set Camden

Pokud na své zahradě nemáte prostor pro vytvoření velkého posezení, pak byste měli zauvažovat nad pořízením piknikového setu. Sada je minimalisticky provedená, takže je dostatečně malá, aby se vešla na malou terásku nebo dokonce na balkón. Odolný ocelový rám je sice trochu těžší, ale zase vydrží i hrubší zacházení s povětrnostními vlivy. Pro větší pohodlí můžete na židle přidat decentní polštářky, aby vás při zahradním pikniku nezačal bolet zadek.

null

null

Letošní léto bude pravděpodobně bez exotických dovolených, ale aspoň všichni přijdete na smysl rčení doma je doma. I na své zahradě si můžete užít nádherné letní večeři pod hvězdami.

Autor: Katka Procházková
ZAVŘÍT