Moderní a stylová kuchyň

Prý se traduje, že kuchyň je srdcem domova. O to více se v ní potřebujete cítit příjemně, měla by odpovídat vašemu stylu a vkusu.


Interiér

Pokud si například libujete v nostalgii a rády si připomínáte, jak to vonělo v kuchyni vaší babičky, vsaďte na přirozenost a klasické vzory kombinované hlavně s bílou.

Nebo vás snad okouzlil opotřebovaný vzhled venkovské kuchyně, ale nemůžete dlouhá desetiletí čekat, až se na vašem nábytku utvoří půvabná patina? Pro vás existují nábytková dvířka, které jsou patinací opatřená.

Spotřebiče

Základem každé kuchyně je sporák nebo varná deska. Nemusíte volit rovnou retro design, dejte však přednost stylové varné desce s hořáky místo indukcí. Do stylu venkovské kuchyně si pořiďte i retro troubu, která se s varnou deskou bude skvěle doplňovat. Stylovost kromě barev dotváří speciálně tvarovaná dvířka, madla s patinou, knoflíkové ovládání a podobné prvky. Důležitou součástí je digestoř. Odsavač par ve tvaru komínu spolehlivě vdechne kuchyni rustikální vzhled.

Systémy

Spotřebiče se propojují a stávají se promyšlenými systémy. Žijeme v době, kdy se ledničky připojují k internetu a troubu můžeme pohodlně ovládat z pohovky pomocí mobilního telefonu. Stylové, retro a rustikální kuchyně nejsou výjimkou. A jelikož jsou inteligentní kuchyňské spotřebiče dnes již samozřejmostí, musíte proměnit i úložné prostory.

Jen málokdo si pořídí typizovanou sektorovou kuchyni, už jen proto ne, že svými rozměry a vzhledem se do bytu hodí pouze ojediněle. To samé platí o předem připravených kuchyňských systémech.

Jediným řešením jsou kuchyně navržené přímo na míru vašemu kuchyňskému prostoru.

Zkuste s námi zůstat u kuchyně stylové a uvidíte, že váš domov zútulní a bude vám v ní příjemně.

 

Autor: Lenka S.

#kvíz Vyhodnocení |

👌 Skvěle! Všechny odpovědi máte správně.

Líbí se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Mohlo by Vás zajímat​

SFDB.cz magazín - aktuálně čte 39 lidí
SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 6 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 49 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 49 lidí
GirlWorld.cz - aktuálně čte 33 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 39 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 49 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 6 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 23 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 8 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 39 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 39 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 20 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 20 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 17 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 6 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 20 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 20 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 8 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 8 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 8 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 6 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 49 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 46 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 17 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 6 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 46 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 17 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 46 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 49 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 33 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 33 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 23 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 17 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 20 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 8 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 23 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 39 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 46 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 17 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 23 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 33 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 46 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 23 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 33 lidí
Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.