Nechte se inspirovat hitem v podobě kulatých konferenčních stolků

Sledujete trendy v bydlení a zajímá vás, co je in? V tom případě by vám doma neměl chybět kulatý konferenční, popřípadě alespoň odkládací, stolek. Stolky bez hran přináší do obývacího pokoje dávku klidu a harmonie. Zbavte se ostrých hran a pořiďte si kulatý konferenční stolek.

Dejte hranám sbohem

Kulaté konferenční, ale i jídelní stoly se opět vrací do módy. V prodejnách s nábytkem jich najdete nepřeberné množství typů v nejrůznějších designech a vyrobeny z nejrůznějších materiálů. Zvolit si můžete nejen dřevěnou klasiku, ale i kovové provedení či skandinávský design. Nutné je ovšem vždy ladit konferenční stolek s tím, jak vypadá zbytek vašeho interiéru.

Skandinávský styl

Velmi oblíbený je dnes styl skandinávský, který je typický kombinací dřeva a kovu spíše v tlumených barvách. Chcete-li do interiéru pustit trochu moderny, pořiďte si skandinávský konferenční stolek se specifickým umístěním dřevěných nohou, který může být doplněn o světlou i tmavou desku. Menší konferenční stolečky můžete použít i jako odkládací na květiny či doplňky vedle gauče.

zdroj: pickpik, CC

Přírodní prvek

Vsadit však můžete i na bytelnější dřevěnou klasiku a pořídit si dřevěný konferenční stolek bez úložného prostoru. Takové stolky vypadají masivně a skvěle se hodí, chcete-li do interiéru dostat přírodní materiály. Myslete jen na to, že těžší konferenční stolek se vám bude v případě potřeby hůře přemisťovat.

Nepřehlédněte: Moderní podlahová krytina? Jasnou volbou je pro vás vinyl.

Kov a dřevo

Velmi moderní jsou také „duté“ konferenční stolky, které mají spodní část kovovou, a vrchní tvoří dřevěná deska. Umisťovat do nich můžete například časopisy či knihy, ale pozor, jedná se o průhledný prostor, do kterého nepořádek jen tak neschováte.

zdroj: wallpaperflare, CC

Praktické i stylové

Kulatý konferenční stůl bude vypadat nejen stylově, ale je také velmi praktický, máte-li malé děti. Nemusíte se tak bát, že by se zranily o hranu malého stolku, který se bude nacházet ve výšce jejich hlavy.

Autor: Daniela Nováková
ZAVŘÍT