Podívejte na luxusní newyorský dům bývalé nejslavnější hollywoodské dvojce Jessicy Biel a Justina Timberlaka

Justin Timberlake a Jessica Biel se přestěhovali do New Yorku. Starý dům v Kalifornii prodali a jejich nové bydlení je na právě na Big Apple. A nebylo drahé, skvělý byt byl za „pouhých“ 6,35 milionu dolarů! Podívejte se na krásný byt tohoto slavného páru!

Bydlení slavných

Módní čtvrť Manhattan v Tribeca je domovem mnoha slavných párů a nyní i Jessici Biel a Justina Timberlaka. Jejich nový byt v kultovní budově Soho Mews se rozkládá na ploše 2.598 metrů čtverečních a pár může využívat všeho komfortu, který budova nabízí. Po celých 24 hodin zde najdete vrátného, umělecké a fitness centrum a skvěle udržovanou zahradu. Vypadá to, že noví majitelé bytu jsou stejně spokojení, jako realitní kancelář, která byt prodala.

Obývací pokoj

Anketa: Líbí se vám tento byt?
Celkem hlasů: 121

Obývací pokoj je velký, s prostorem pro velkorysou pohovku ve tvaru písmene L, jídelním stolem pro šest osob, klavírem a dalšími krásnými stylovými doplňky. Můžete si představit, jak na pohovce Jessica a tříletý syn Silas poslouchají právě Justinovy nejnovější hity. A když opustí pohovku, mohou se kochat neuvěřitelným výhledem na panorama města. K dispozici je také terasa o ploše 253 metrů čtverečních, ze které si nádherný výhled užijete ještě lépe.

Kuchyně

Jde o relativně malý, ale dokonale tvarovaný prostor. Do výše je kuchyň vybavena lesklými bílými skříněmi bez úchytek, takže tvoří jednolitou plochu. Samozřejmě zde jsou supermoderní zařízení, plně odvětraná digestoř nad varnou deskou, ale také speciální skříňka pro skladování vín.

Ložnice

V ložnici je základem dubová podlaha o šířce 12 centimetrů. Na ní se rozprostírá velký koberec, který vytváří neobvyklé pohodlí pod nohama, když ráno vylézáte z postele. Celý nastávající den se tak určitě zdá být mnohem příjemnější! Přes postel se používá přehoz z umělé kožešiny s příjemnou texturou. Velká závěsná světla využívají strop vysoký 3 metry.

Koupelna

Koupelna vytváří dojem domácích lázní. Jde o nádherný prostor vyložený mramorem, vanou volně stojící uprostřed, ze které máte úžasný výhled ven. Vyhřívaná podlaha či skleněná sprcha jsou samozřejmostí. Ideální místo, kde si dát skleničku vína po dlouhém dni!

Pro Jessicu Biel a Justina Timberlaka se žádný kalifornský sen nekonal, pro ně je snem New York!

Autor: Lenka Svobodová
ZAVŘÍT