Prázdninový dům princezny Diany s rozlehlou pláží je na trhu za 12,5 milionu USD

Tento nově zrekonstruovaný prostorný dům v Los Angeles nacházející se v horní části Mandeville prošel celkovou rekonstrukcí, během které byl jeho původní styl zachován. A to včetně originální detailů. Zajímá vás, jak může vypadat bydlení v tomto moderním domě? V tom případě čtěte dál.

Prostorný dům má i čtyři koupelny

Tento nádherný dům nacházející se v americkém Los Angeles má pět ložnic a čtyři koupelny. Celý dům byl zrekonstruován tak, aby byl zachován jeho původní styl, ale také originální detaily. Celý dům obklopují vzrostlé stromy a příjemná krajina uprostřed hor Santa Monicy. Dům byl rekonstruován tak, aby se do všech obytných prostorů dostal dostatek přirozeného denního světla od sluníčka.  I proto zde najdeme okna sahající od stropu až k podlahám, nemluvě o kouzelných světlících.

V prostoru si dokonale odpočinete po náročném dni

Dům se může chlubit nejen vysokými stropy, útulným krbem a šatnami, které byly vyrobeny na míru. V domě se totiž nachází také krásná kuchyně se středovým ostrůvkem a nerezovými spotřebiči, které prostoru dodají punc elegance. Součástí domu je také nově zrekonstruovaná garáž se stáním pro dva automobily, nemluvě o zářivých dubových podlahách v celém domě. Zahrada prošla také kompletní přeměnou, kdy byly vysázeny nové rostliny, čímž došlo ke vzniku zelené oázy, kde je radost trávit čas po dni stráveném v práci.

autor: BRETT DAVIS

Textilie hrají v obývacím pokoji prim

Do domu se dostaneme po příjezdové cestě, na jejímž konci najdeme strom nacházející se v jeho těsné blízkosti. Celému interiéru vévodí zejména přírodní materiály v kombinaci se světlými barvami. Obývací pokoj s bílou výmalbou spolu s krbem dodávají i jinak příjemnému prostoru na pocitu pohody a klidu. Povšimnout si můžeme například originálního konferenčního stolku, který v kombinaci s dřevěnými křesly vypadá opravdu příjemně. Celkový pocit poté umocňuje ladící koberec. Jak vidíte, textilie dokážou s prostorem udělat zázraky.

Jídelna v elegantním duchu

Jídelní část je v podobném stylu jako obývací pokoj, avšak zde se můžeme setkat naopak s velmi elegantní kombinací černé barvy s hnědou, která je zde například na podlaze či ve formě jídelního stolu. To vše je opět doplněno příjemným kobercem, nemluvě o designové vitríně. Majitelé domu si budou moct užívat každou z chvil strávených v tomto prostoru. A to nejen díky interiéru domu, ale i příjemnému výhledu do zahrady, kam lze vstoupit během okamžiku skrze prosklené stěny.

Ihned po vstupu na zahradu se ocitáme poblíž zahradního posezení, kde nechybí ani gril, u kterého si majitelé mohou užívat svůj čas strávený spolu s jejich přáteli.

autor: BRETT DAVIS

Pokoj majitelů je snem mnohých

Prostorná ložnice domu je vyvedena v příjemné kombinaci odstínů bílé a černé barvy, kde se můžeme setkat také s dřevěnými detaily v podobě komody, na které jsou postaveny obrazy dodávající celému prostoru příjemný kontrast, stejně jako lampa poblíž křesla, kde si majitelé mohou užívat svoje osobní chvíle volna klidu. Posledním místem, kde si mohou obyvatelé pořádně odpočinout, je koupelna, která je ve stejných barevných tónech jako zbytek domu. Kromě originální podlahy stojí za povšimnutí celkové vybavení koupelny, kde kromě vany nechybí ani sprchový kout a dostatek úložných prostor.

Autor: Nikola Zatloukalová
ZAVŘÍT