Proč by si jeden nepůjčil?

Zkuste se na okamžik zamyslet nad tím, jaký by byl váš život, kdybyste neměli peníze třeba ani na ty úplně nejzákladnější životní potřeby. Hrůza, že?

O štěstí může mluvit každý, kdo má dostatek finančních prostředků alespoň na to nejdůležitější, čeho je k běžnému životu zapotřebí. Protože někdo takový si nemusí lámat hlavu nad tím, co bude jíst, jak zaplatí nájem, energie a další věci, bez nichž se nedá obejít. 

A není žádným tajemstvím, že je mezi námi celá spousta těch, kdo takové podmínky zajištěné nemají, těch, kdo si při své finanční situaci ani to nejdůležitější zaplatit nemohou. Nemají z čeho.

A mají snad ti, jimž se nedostává peněz a mezi nimiž se může někdy v průběhu života ocitnout každý z nás, zkrátka umřít hlady? Mají žít na ulici, žebrat a živořit? To určitě ne. To by nebylo normální.

A tudíž se ti, kdo nemají dostatek vlastních peněz, musí přičinit, aby tyto zase měli. A pokud se jim nepodaří více vydělat nebo na něčem ušetřit, přijde vhod dobře zvolená půjčka. Tedy takový její typ, u kterého nevadí ani to, že má člověk jen nízké příjmy, ani to, že má dejme tomu záznamy v registrech dlužníků, exekuce atd. Plus musí být taková půjčka samozřejmě i dostatečně atraktivní co se týká výše úroků a poplatků, doby splácení a výše splátek a případných dalších náležitostí, jež ji provázejí.

foto: pixabay

Zkrátka a dobře si někdo takový často zvolí nebankovní nabídku. Protože zde se nabízející hypotéka bez doložení příjmu či hypotéka bez registru dávají naději na úspěch a současně nabízejí i příznivé podmínky splácení, na něž se určitě vyplatí vsadit.

Člověk hypotéku tohoto typu získá bez nutnosti platit za ni cokoliv předem, dotyčnému tu schválí jeho přes internet podanou žádost bleskurychle, splácet se tu dá krátkou i dlouhou dobu po tu vyšších a tu naopak nízkých splátkách, provázených příznivými úroky. A není logicky žádných pochyb o tom, že je to neúčelová hypotéka, tedy pomoc použitelná k jakémukoliv účelu. K zaplacení toho, na co zkrátka člověk nemá. A bez půjčky by možná nikdy neměl.

Autor: redakce BydlimeChytre.cz
zavřít reklamu