Renovace bytu, kde se obědvá u stolu na ping pong

Čeká vás renovace bytu, na kterou máte jen omezený rozpočet? Máte na celou akci pouhý týden? V tom případě se nebojte požádat o radu odborníka, zejména pokud jich máte plnou rodinu. Stejně tak učinila hudebnice Panda Elliot, která měla v rodině interiérovou designerku, Natashu Elliot. Ženě po koupi bytu nezbylo mnoho financí na nákladnou renovaci, ale uvidíte, že i s málem jde vykouzlit hodně.

Hudebnice má vše potřebné na dosah

Když se hudebnice rozhodla pro koupi nového bytu, věděla, že chce hledat v Palermu, oblasti nacházející se v Buenos Aires. Jde o místo, kde se nachází spousta restaurací, barů, ale i parků. Nemluvě o blízkosti její rodiny. Když se pak uvolnil byt v prvním patře domu, kde bydlí její starší sestra, bylo vymalováno. Hudebnice byt koupila a rozhodla se jej renovovat. Ačkoliv se byt nachází v prvním patře, je krásně prosvětlený.

Čtěte také: Jak na výběr kancelářské židle do domácí pracovny

Renovace kuchyně aneb růžová barva rozjasní cokoliv

Kuchyň získala na zcela novém vzhledu díky rozjasňující růžové barvě, kterou byly natřeny všechny skříňky. Klasické dveře byly nahrazeny korálkovým závěsem, který dodá prostoru na originalitě a vzdušnosti. Koncept téměř otevřené kuchyně s obývacím pokojem působí mnohem lépe, načež je celý byt malých rozměrů. Vestavěná police v obývacím pokoji, která je v lahvově zelené barvě, prostoru dodává i na eleganci. Ačkoliv se v celém bytu najde více elegantních kousků, stále je zde spousta těch, které prostoru dodávají na hravosti a mírné nedbalosti. A to například jídelní stůl, který je vyroben ze stolu na ping pong.

Nejvíce peněz bylo utraceno za barvy, kterých je v bytě mnoho

autor: Clara Campos

Většina peněz z rozpočtu na renovaci padla na výmalbu – ať už stěn, kuchyňských skříněk nebo polic v obývacím pokoji. Inspirací při renovaci bylo designérce, ale i majitelce bytu umění ve všech jeho podobách. Ať už se jednalo o hudbu, styl majitelky, ale i její život jako takový.

Nepřehlédněte: Stavíte plot? Praktické tipy, které vám přijdou při stavbě vhod

Renovace obývacího pokoje do přírodních barev

autor: Clara Campos

Obývací pokoj je spolu s jídelním koutem navzájem propojený. Ačkoliv se v celém bytě nachází spousta barev, obývák je mnohem tlumenější. Pohovka v přírodních barvách v kombinaci se zelení a designovými konferenčními stolky vypadá luxusně, ale také jednoduše. Jako doplňky zde slouží nejen obrazy, ale také šedá lampa, která ladí s konstrukcí konferenčních stolků. Obývací stěna v lahvově zelené barvě je vestavěná a můžeme si zde všimnout množství knih, které zde majitelka bytu má.

Jídelní prostor byl vytvořen ze stolu na ping pong, který však nepůsobí nijak extravagantně, ale příjemně a hravě. V kombinaci se střídmým prostíráním působí celý prostor velmi příjemně. Za nás můžeme říct, že celá renovace proběhla na jedničku!

zdroj: Apartment Therapy, zdroj foto: Clara Campos, Sentido José Ignacio

Autor: Nikola Zatloukalová
ZAVŘÍT