Romantické bydlení v domku na venkově

Že nejde spojení domu na venkově s životem dvou mladých lidí dohromady? Omyl. Dům, na který se dnes podíváte s námi, patří mladému manželskému páru, který miluje kouzlo tradičního a romantického bydlení více než současnou modernu. Pojďte se na tento dům nesoucí se na vlně šedé a vanilkové barvy s námi.

Dvoupodlažní dům pro mladou rodinu

Co se týče dispozice tohoto romantického domu, skládá se ze dvou podlaží. V přízemí najdete kuchyni s obývacím pokojem, ale také domácí pracovnu. V patře se pak nachází hlavní ložnice manželů a pokojíček jejich malé dcery. Nechybí zde však ani jeden pokoj pro hosty. V prostorné koupelně si mohou obyvatelé tohoto domu odpočinout ve volně stojící vaně na nožičkách, která je do prostor s podobnou atmosférou jako dělaná.

Kombinace šedé a vanilkové barvy je po celém domě

Kuchyň je zařízená v typicky venkovském stylu. Stěny jsou vymalované šedou barvou, obklad za kuchyňskou linkou je cihlový – jedná se tedy o naprosto dokonalou kombinaci. Nechybí ani kuchyňská linka v jemné vanilkové barvě. Kuchyňská sestava se neskládá jen z pracovní plochy, mycího a varného centra, ale také z panelového úložného prostoru a vestavěných spotřebičů. Ačkoliv kuchyň vypadá venkovsky, je v ní vše, co nesmí v moderní kuchyni chybět. Vše je doplněno o jídelní stůl s židlemi.

Čtěte také: Etnický styl aneb způsob, jak do svého domova vnést klid a pohodu

Obývací pokoj je synonymem pro klid a pohodu

V obývacím pokoji hraje prim světle šedá výmalba, která je doplněna o závěsy téže barvy. Ačkoliv zde nenajdete typickou obývací stěnu, je zde umístěna masivní komoda s vyřezávanými motivy, která neslouží jen jako další úložný prostor navíc, ale také jako podstavec na televizi. Jednoduchá šedá pohovka je doplněna o spoustu polštářků, textilie zde najdete také v podobě kusového koberce. Hřejivou a pohodovou atmosféru zde pak dotváří zejména parketová podlaha. Osvětlení a konferenční stolek do prostoru přináší nádech „novoty“.

foto: Karolina Mears (Instagram/pani_z_wilka)

Jednoduchý a veselý dětský pokoj

Dětský pokoj je zařízen velmi jednoduše, ale přesto působí mile a hravě. Byl zařízen v šedých tónech, nechybí zde ani hra bílé barvy se žlutou. Jemné a elegantní závěsy byly zvýrazněny malými lampiony, nábytek z masivu v bílé barvě může malé slečně sloužit až do dospělosti. Příjemný zážitek z her zaručí huňatý a hřejivý koberec.

Nepřehlédněte: Jak správně větrat a proč je správné větrání tak důležité?

Ložnice s výhledem do přírody

Ložnice rodičů je umístěna v pokoji pod oknem, z něhož je dokonalý výhled do přírody. Dominantou tohoto nevelkého prostoru je masivní postel s vyřezávaným čelem, ale také spousta vzorů. Ať už ve formě kárované tapety nebo vzorovaných závěsů a povlečení, na nichž je totožný motiv. Krémové stěny pak tento prostor ladí k dokonalosti.

foto: Karolina Mears (Instagram/pani_z_wilka)

Koupelna je prostorná – je zde vana i sprchový kout

Dominantou koupelny je volně stojící vana na nožičkách, která je snem každé romanticky založené duše.  Světlé stěny jsou zde v kombinaci s výraznou podlahou, nechybí ani sprchový kout, který je obložený jednoduchými obklady bílé barvy.

foto: Karolina Mears (Instagram/pani_z_wilka)

Zdroje: Instagram/pani_z_wilka

Autor: Nikola Zatloukalová
zavřít reklamu