Stačilo pouhých 140 dolarů a domácí pracovna vypadá jako nová

Práce z domova s sebou umí přinést spoustu výhod. Pokud je ale vaše domácí kancelář (nebo jídelní stůl, u kterého pracujete) stísněná, nepřehledná a tmavá, o produktivitě a dobré náladě zde nemůže být řeč. Stejného názoru byla i Suzie Levache, která měla doma jeden volný pokoj, ze kterého se stal pouhý lapač prachu. Proto se to rozhodla změnit.

Suzie, která se živí prací z domova, měla ve svém domě jeden volný pokoj, který však léta sloužil jako pouhý lapač prachu. Pokoj byl sice zařízený pro občasnou práci z domu, ale Suzie nevyhovoval. To se rozhodla změnit ve chvíli, kdy se práci z domova rozhodla věnovat naplno. Sama o své domácí pracovně říká, že se jedná o nejmenší místnost v domě, ze které se v průběhu let stala pouhá skládka – najdete zde staré oblečení, ale také spoustu zbytečného nábytku.

Den, kdy se tato žena rozhodla pro změnu

Den, kdy se Suzie rozhodla pro přeměnu svojí pracovny, byl poměrně kuriozitní. Vydala se do svojí pracovny, aby si ze zásuvek vytáhla nějaké své věci, ale zásuvka se jí doslova rozpadla v ruce. Suzie toho měla dost. Celý její dům vypadá dobře, tak proč by tak nemohla vypadat i její pracovna. Vždyť i ona potřebuje prostor, kde bude moct nerušeně a v klidu pracovat.

Čtěte také: Svobodná maminka upravila zahradu k dokonalosti téměř zadarmo.

Kombinace světlých barev s výraznějšími je dokonalá

Kvůli tomu, že je pokoj orientovaný na sever, se Suzie rozhodla pro barevnější a teplejší výmalbu. Protože Suzie nevěděla, jak by v malém prostoru vypadala výrazná barva, rozhodla se použít kombinaci béžových odstínů, kterými nelze nic zkazit. Jako oživení pak slouží tapeta v černo-bílé barvě. Vzhledem k tomu, že stěny jako takové jsou poměrně nevýrazné, mohla si žena vyhrát s ostatním zařízením. Kombinace růžového křesla, béžových stěn a modrého pracovního stolu je velmi příjemná.

Dekorace všemu dodají šmrnc

Jako dekorace Suzie použila obrazy, ale nechybí zde ani květiny, které celému prostoru dodají na pocitu pohody a klidu. Protože Suzie nemohla vyměnit podlahu v pokoji za jinou, položila na ni stylový koberec, který potřebovat nový domov. Suzie se na celém projektu líbilo i to, že při rekonstrukci mohla naučit svoji dceru novým dovednostem. Naučila ji používat vodováhu, ale také ruční pilu. Tvorba dřevěného obložení pak vznikla během chvíle.

Autor: Nikola Zatloukalová
ZAVŘÍT