Svobodná maminka upravila zahradu k dokonalosti téměř zadarmo

Že je potřeba k úpravě zahrady desetitisíců? Inu, pokud se rozhodnete, že si na ní necháte udělat zbrusu nový bazén a přidáte drahý zahradní nábytek, dost možná ano. Shelley Pratley, svobodná maminka tři dětí, však zvládla svoji zahradu upravit k lepšímu s pouhými 350 librami.

Jednalo se o několikatýdenní projekt, během kterého se maminka tří dětí rozhodla, že je na čase udělat něco s nevzhlednou zahradou. Kvůli tomu, že je na vše sama, si nemohla dovolit zaplatit někoho, kdo by se o zahradu postaral. I proto situaci uchopila do vlastních rukou.

Původní pozemek byl otevřený

Žena se svými dětmi žije v dvojdomku, přičemž pozemek nebyl od zbytku okolí téměř nijak oddělen. Boční část zahrady byla otevřená, kvůli čemuž zde nebylo vůbec žádné soukromí. I proto se žena rozhodla podniknout několik kroků, které jí pomohly vytvořit zahradu, kde bude moct se svými dětmi trávit jejich volný čas. Celý projekt ji vyšel zhruba na 350 liber.

autor: Shelley Pratley

Vykouzlila hezkou zahradu z mála

Žena použila dřevěná prkna k vytvoření oplocení. Tato prkna natřela barvou, aby jim dodala lepší vzhled. Vytvořila zde záhon, ve kterém si vysázela květiny, nechybí ani příjezdová branka, schodiště k záhonu a dvě malé branky. Nakonec zbylo dřevo i na výrobu kuchyňky pro její tři děti.

Autor: Nikola Zatloukalová
zavřít reklamu