V domě Shanii Twain by chtěl žít každý. Podívejme se do domu navrženém ve španělském stylu

I když už zde tato světoznámá zpěvačka nebydlí, stále můžeme obdivovat kouzlo domu na Bahamách, ve kterém strávila několik spokojených let. Nyní si tento dům dokonce můžete koupit! K dispozici máte jeden akr písečné bílé pláže, a k tomu ještě nádhernou budovu vystavěnou ve španělském stylu. Dům byl postaven v roce 2004, a skládá se z pěti ložnic, šesti koupelen a mnoha dalších místností.

Exteriér domu je dech beroucí

Už při prvním pohledu na tento dům se vám podlomí kolena. Hned ze začátku musíme zmínit obrovský balkón, který se táhne po celé zadní straně domu. Z něj pak máte nádherný výhled na přilehlou písčitou pláž a samozřejmě i na azurově čisté moře. Celý prostor působí velice útulně, ale zároveň byste netipovali, že zde bydlí zpěvačka, která si získala svět country hudby. Přeci jen prodala více než 100 milionů desek a CD.

Kuchyň je překvapivě obyčejná

Na rozdíl od jiných populárních hvězd byla Shania při zařizování kuchyně poněkud skromná, ačkoliv velká místnost poskytuje dostatek prostoru pro vaření i zábavu. Navíc je kuchyň propojena jak s jídelnou, tak i s venkovním posezením. Co se týče vybavení, tak zde nalezneme poličky a skříňky z masivního dřeva a bytelnou pracovní desku z tmavého mramoru. Vše je ale zařízeno spíše účelně než esteticky.

V pokoji pro hosty byste chtěli být navěky

Jednou z nejzajímavějších místností v celém domě je pokoj pro hosty. Ten se nachází v první patře, takže disponuje dokonce vlastním balkónem. Pozice postele vám navíc umožňuje pozorovat při usínání západ slunce, což je bezpochyby velice romantické. Jakmile pak ulehnete do pohodlné postele s péřovými peřinami, už se vám z ní nebude chtít vstát.

O domu na Bahamách s výhledem na moře snil určitě nejeden z vás. Bohužel si o tomto domě musíme nechat právě pouze zdát, protože se ho zpěvačka rozhodla prodat neznámému kupci za nezveřejněnou částku.

Autor: Bára Králová
ZAVŘÍT