Zapuštěný bazén do země objednejte před sezónou už nyní

Plánujete si příští sezónu užít pohodlí zapuštěného bazénu? Společnost Bazény Šulc nabízí kvalitní a levné plastové bazény včetně veškerého příslušenství. Jak vybrat vhodný bazén a proč si zapuštěný bazén objednat před koupací sezónou již nyní? A co vám mohou Bazény Šulc nabídnout?

Jak vybrat vhodný bazén?

Bazén je místem příjemného osvěžení, relaxace a zábavy. Lze jej využít pro sportovní účely i radostné setkávání s rodinou nebo přáteli. Proto je důležité klást důraz na výběr vhodného bazénu.

Samotný výběr je velmi individuální. Sledujte zejména tyto faktory: tvar, materiál, velikost a hloubka bazénu, schodiště a zastřešení. Při výběru bazénu si zodpovězte tyto otázky:

  • Kdo bude bazén používat?
  • Za jakým účelem bude využíván?
  • Jak často jej budete používat?

Rozhodující je také především zvolená konstrukce a filtrace. Vždy volte tu nejlepší kvalitu a na těchto komponentech nešetřete. Pamatujte, že zapuštěné bazény jsou odolnější než ty nadzemní.

Kdy si objednat zapuštěný bazén?

Pokud uvažujete o koupi a stavbě zapuštěného bazénu a rádi byste si jeho výhod užívali již během následující koupací sezóny, nejvhodnější bude objednat si jej už nyní. Počítejte s tím, že kromě stavebních prací souvisejících se stavbou bazénu je také důležitá úprava terénu zahrady nebo řešení terasy. To jsou totiž prostory, kde trávíme po koupání nejvíce času.

Proto doporučujeme objednat zapuštěný bazén již nyní, abyste získali dostatek času pro samotnou realizaci. Využít můžete například profesionálních služeb firmy Bazény Šulc, která má se stavbou zapuštěných bazénů bohaté zkušenosti.

foto: www.bazeny-sulc.cz

Kvalitní a levné zapuštěné bazény

Bazény Šulc nabízí kvalitní a levné zapuštěné bazény s veškerým příslušenstvím (bazénové zastřešení, tepelná čerpadla i s možností chlazení, solinátory, UV lampy, ionizéry, dávkovače polymerů, automatické vysavače, filtrační jednotky a další…).V nabídce mají obdélníkové plastové bazény s kulatými rohy v různých velikostech dle přání zákazníka.

Bazény jsou celoplastové v barvě caribic, vyrobené z prvotřídního materiálu, speciálního kopolymeru PP s UV stabilizátorem o tloušťce 5 mm od německé firmy Rőchling Engineering Plastics.

Tento materiál společnost dlouhodobě prověřovala pro stavbu bazénů a má s ním pouze skvělé zkušenosti. Hlavními výhodami je odolnost proti mrazům i přímému slunečnímu záření. Pro lepší stabilitu a dokonalou statiku firma své plastové bazény navíc vyztužuje venkovním žebrováním.

Zapuštěné bazény jsou vyráběny za použití těch nejmodernějších technologických postupů. Jsou opatřeny UV stabilizací a ochrannou fólií proti poškrábání ve výrobě. Stejně tak schodiště je technologicky a výrobně skvěle zpracované – a to i díky podbetonování.

Dopřejte si skvělé chvilky strávené v bazénu! Plastové bazény od Bazény Šulc mají vysokou kvalitu, dlouhou životnost, působí luxusně a jsou chloubou každé zahrady.

Autor: redakce BydlimeChytre.cz
zavřít reklamu