Že mezi sebou celebrity neobchodují? Někteří si mezi sebou předávají obrovské vily jako horký brambor

Všichni určitě dobře víme, že světově proslulé celebrity s velice tučnými konty nežijí v rozpadajících se barabiznách. Jejich postavení musí odpovídat i reprezentativní sídlo. Problémem ovšem je, že jich je pouze omezený počet, avšak celebrit na světě neustále přibývá. Není proto výjimkou, když si jedna známá osobnost pořídí vilu od druhé, která ji zase koupila od další celebrity.

John Travolta a Scooter Braun

John Travolta se zbavil v lednu letošního roku své skromné vilky s rozlohou přibližně 850 m2. Kupujícím byl talentovaný manažer Scooter Braun, kterého toto jedinečné sídlo stálo 18 milionů dolarů, což v přepočtu činí necelých 420 milionů korun. Travolta dům vlastnil už od roku 1997 a obýval ho se svou ženou Kelly Preston. Braun se po zakoupení vily vcelku činí, neboť rozšířil její vybavení na 10 ložnic a 10 koupelen. Postavil také strážnici a 2 garáže.

Robbie Williams a DJ Khaled

Robbie Williams už byl zřejmě unuděný svým sídlem v Beverly Hills, takže celý majetek související s tímto pozemkem prodal DJ Khaledovi. Britský zpěvák se vzdal 7 ložnic a 11 obrovských koupelen za slušných 10 milionů dolarů. To je v přepočtu 231 milionů korun. Khaled se ovšem nenechal zahanbit, a tak celý dům obohatil o posilovnu, rozlehlou kuchyň a lázně pro pořádání velkých zahradních párty.

Charlie Sheen a Kendall Jenner

Charlie Sheen zakoupil rozlehlý dům v Beverly Hills pro svou exmanželku Broke Mueller v roce 2012. Během pěti let se však mnoho věcí změnilo, a tak musel Charlie své honosné sídlo prodat Kendall Jenner za částku 8,55 milionů dolarů, což je v přepočtu 197 milionů českých korun. Modelka se rozhodla vyměnit okázalý styl Charlieho Sheena za poněkud decentnější a elegantnější vnitřní vybavení.

Jak můžete sami vidět, domy v Beverly Hills jsou velice horkým zbožím. Jakmile se jedna celebrita rozhodne prodat svoje sídlo, jiná okamžitě přijde s dosti lukrativní cenovou nabídkou.

Autor: Lenka Svobodová
ZAVŘÍT