Známé hvězdy ukázaly, jak vypadá jejich bydlení

Heidi Klum, Jessica Simpson, Oprah Winfrey, Selena Gomez, ale i spousta dalších světových celebrit na svých instagramových profilech ukázala, jak vypadá jejich bydlení.  Občas bylo vidět v pozadí, jindy jej celebrita fotila záměrně. Tak či onak, dnes se spolu na jejich bydlení podíváme i my!

Instagram je místem, které nám umožňuje nahlížet do každodenního života spousty z nás. A výjimkou nejsou ani celebrity, které zde pravidelně zveřejňují fotografie či videa s útržky jejich životů. Od kuchyně vyvolávající obdivné pohledy u Oprah Winfrey v Santa Barbaře po černobílou halu v domě Jessicy Simpson. Nahlédněte s námi do domů svých oblíbených celebrit.  

Rachel Zoe

Krátký příspěvek celebrity o tendencích jejího manžela chodit kolem domu v teplákách, zatímco ona chodí v plné parádě vyvolal ve fanoušcích bouřlivé ohlasy. V pozadí si můžeme všimnout jejich velkého domu v bílé barvě s teplou litinou. Dům má spoustu velkých oken, v okolí je velké množství zeleně. Ačkoliv nemáme fotku interiéru domu, sama Rachel o sobě říká, že je minimalistka s láskou k světlým doplňkům. Můžeme tak hádat, že interiér je vzdušný a dokonale prosvětlený.

Ellen Pompeo

Seriálová hvězda zveřejnila na svém Instagramu video, které zachycovalo nejen jejího čtyřnohého mazlíčka, ale i její tradiční foyer. Venku si můžeme povšimnout kamenné cestičky, pěstěných živých plotů, ale také elegantní černo-bílé dlažby v interiéru.

Natalie Portman

Tohle není poprvé, kdy se hvězda mnohých filmů objevila na Instagramu před těmito okny v tudorovském stylu s dekorem diamantu. I proto není pochyb o tom, že se jedná o její domov. Okna jsou lemována tmavým dřevem a nechybí ani venkovní zděná terasa.

Jessica Simpson

Díkuvzdání je v Americe častým důvodem, proč si pořídit hezkou rodinnou fotografii. Jinak tomu nebylo ani u této hvězdy. Jessica Simpson, její manžel a děti si tentokrát zapózovali před schodištěm. V pozadí na stěně jsou umístěny pop-artové obrazy zachycující členy skupiny Beatles, které jsou dokonalým kontrastem k podlaze a zábradlí u schodiště.

Heidi Klum

Na cestě za udílením American Music Awards modelka zveřejnila na svém Instagramu krátké video, které zachycuje dům, ve kterém bydlí se svým manželem Tomem Kaulitzem. Naši pozornost na první pohled upoutalo elegantní mramorové schodiště u hlavního vchodu do domu. V pozadí si můžeme všimnout upravené zeleně, ale také kontrastních dveří.

Brooke Shields

Dobrý design nikdy nezestárne. Důkazem jsou fotografie Brooke Shields, která zveřejnila na Instagramu fotografie interiéru, ve kterém byly totožné kousky, které zdobily dům supermodelky již v roce 2012 a ještě stále nebyly vyměněny.

Emily Ratajowski

Krásně zelená pohovka, barevné koberce, ale také mramorový konferenční stolek v kombinaci se zlatou lampou získaly velmi kladné ohlasy od spousty celebrit. Zatímco některým celebritám připadá takovýto interiér příliš energický, na jiné působí uklidňujícím dojmem.

Autor: Nikola Zatloukalová
ZAVŘÍT