I v panenské přírodě se dá postavit opravdu krásný rodinný dům

Rodinný dům v přírodě pochopitelně nemůže postavit jen tak někdo. Jedním ze specialistů je komunita Hammond Wood, která byla postupně vybudována mezi lety 1949 a 1951. Od té doby už odkázala společnost postavit celých 58 domů, což se někomu může zdát jako malé číslo, avšak na takto malou komunitu je to skutečně obdivuhodné. Pojďme společně jeden z jejich domů prozkoumat podrobněji.

Domy v přírodě nejsou rozhodně neznámé

Domy od společnosti Hammond Wood nejsou ve světě rozhodně neznámé. Jsou globálně populární zejména díky své architektuře, která patří k tomu nejlepšímu, co je dnes k dostání. Společnost Hammond Wood navíc při stavbě využívá hlavně velkých stromů a spousty skla. Díky tomu je možné vytvořit jedinečnou kombinaci mohutnosti, ale zároveň vzdušnosti.

Jak je takový dům vybaven?

Vybavení každého domu samozřejmě závisí především na požadavcích a preferencích majitele, neboť jsou všechny stavěny na zakázku. Domácnost je vybavena třemi ložnicemi a jednou koupelnou, pochopitelně zařízenou v decentním, ale velice originálním stylu. Samotný dům se rozléhá na ploše jedné třetiny akru, což rozhodně není málo. Jde tedy o ideální prostor, kde můžete se svou rodinou v poklidu žít.

K domu můžete klidně přistavět

U dřevěného domu tomu ovšem není tak, že jste při bydlení pevně omezeni jeho vnějšími rozměry. Právě díky jeho konstrukci k němu můžete jedinečným způsobem připojit nový pavilon. Co se týče interiéru, ani zde nejste omezeni. Využívat jej můžete jako obyčejný rodinný dům, avšak dispozičně jej můžete do budoucna velice snadno změnit. Celou bytovou jednotku tak lze přizpůsobit například seniorům nebo malým dětem.

Pokud právě přemýšlíte nad stavbou nebo zakoupením rodinného domu, určitě berte v úvahu domy v přírodě. Jde opravdu o originální a krásný způsob bydlení, v němž si budete svůj život užívat.

Autor: Katka Procházková
zavřít reklamu