Nikol Moravcová a její boho chic styl bydlení

Nikol Moravcová se svým manželem žijí na prestižním místě, na pražské Letné. Navíc má jejich byt vskutku velkorysou terasu a vše je připraveno na příchod miminka. Pojďme se podívat, jak designově stylový byt vypadá!

Letná je v současnosti jednou z nejoblíbenějších pražských adres a byt si zde pořídila i populární blogerka Nikol Moravcová s manželem. Vše bylo ještě před narozením dcerky Violet, a právě probíhaly pod dohledem designérky poslední úpravy pro příchod nového člena rodiny.

Instagramová postýlka

Nikol své dceři pořídila postýlky dvě. Jedna je přímo z Bali a je opravdu vymazlená – doplňky k ní vytvářely přední české designérky. Nikol jí říká „instagramová“.

Druhá postýlka je neuvěřitelně praktická, ta je přímo v ložnici. Dá se různě zvětšovat, a pokud z ní nakonec dítko přeci jen vyroste, lze ji proměnit na stůl a dvě židličky!

Byt je plný designových doplňků a dekorací. Nikol k tomu říká: „Odmala jsem měla ráda, když kolem mne bylo hodně věcí. Neumím se jich zbavovat. I ke každému nově koupenému kousku mám citový vztah. Proto jejich výběru věnuji opravdu hodně času a přemýšlení.“ V poslední době se ale Nikol překonala a dala na doporučení designérky. I s ohledem na rozrůstající se rodinu je hlavní důraz kladen na pohodlí, přesněji řečeno, „estetické pohodlí“.

Je manžel domácí kutílek?

Opravdu ano, dokonce vlastnoručně vyrobil botník! Je vytvořený z lana a poliček, takže zároveň zajímavý designový výsledek domácího kutilství. Nikol se směje, když říká: „On to byl opravdu problém, naskládat někam všechny mé boty.“ Teď je před manželem další úkol – botník na spoustu maličkých botiček. Ale zvládl toho mnohem víc: obklad kuchyně nebo síť pod střešními okny, odkud se dá koukat na hvězdy. Může se zdát, že je byt pouhé 2 + kk, ale on je mnohem víc.

Milovaná terasa

Velká terasa byla jedním z hlavních důvodů, proč manželé zvolili právě tento byt. Ačkoli bydlení sháněli už rok, ve chvíli, kdy šla na prohlídku s manželem taky Nikol, hned daný byt vybrali. Zkrátka úspěšná ruka úspěšné mladé ženy. Na terase se často griluje se sousedy nebo s kamarády, rádi si zde ale manželé jen tak odpočívají. Orientace je na východ, tak se tu dají krásně pozorovat východy slunce. Také terasa je vybavena hromadou designového nábytku a doplňků a vše působí příjemně a přirozeně.

Boho styl je teď v módě, můžete ale mít dokonce bohémský boho styl! Stačí se nebát množství doplňků a kombinovat a kombinovat!

Autor: Lenka Svobodová
zavřít reklamu