Obývací pokoj v novém

Hitem současné doby jsou velké gauče s příjemným polstrováním a polohovatelnými područkami či podhlavníky. Gauč si pak nastavíte přesně tak, jak vám to nejlépe vyhovuje.

Také jednoduché linie a „čistý“ design jsou stále v módě. Není divu, čím jednodušší nábytek do interiéru zvolíte, tím lépe se vám bude kombinovat s ostatními doplňky, o snadném úklidu takového pokoje ani nemluvě.

Méně je více

Zkuste smíchat minimalismus, přírodní tóny, industriální prvky a neutrální odstíny. Doplňky použijte bez vzorů, s rovnými liniemi. Vznikne vám místnost plná vzduchu a prostoru, kde můžou proudit energie i myšlenky. Pro oživení vystavte svůj oblíbený originál a „čistý“, volný a příjemný pokoj je na světě!

Něžbá s dotekem ethno detailů

Zdobené závěsy, květinové motivy potahů, třásně a volánky dodávají místnosti romantický vzhled. Pokud nejste příznivci klasické starorůžové, zkuste kombinaci s béžovou či šedou. Zajímavý akcent pak přinesou drobné prvky v ethno stylu – například aromalampa, malý stolek, přehoz s bambulemi a kulatý sedák.

Retro styl a atmosféra přírody

Fascinující velkoformátové tapety, které zdobily stěny snad všech domácností v 70. letech jsou zpět! Dejte si opravdu záležet, jakou tapetu vyberete, ta bude totiž udávat tón celé místnosti. Vše pak můžete ladit orientálním směrem, techno vzory či krajinnými motivy. Pokud zvolíte krajinnou scenérii, doplníte ji o dřevěný nábytek a barvu šedou a zemitě růžovou, rázem se ocitnete rovnýma nohama přímo uprostřed přírody.

Vybavení obývacího pokoje v jednom klasickém a určujícím modelu – gauč, naproti policová stěna s televizí, lustr, jídelní stůl s nevkusným ubrusem a dřevěnými židlemi, tato doba už je naštěstí za námi. Výběr nábytku a doplňků je nepřeberný a stejně velké je i množství variací, kterými můžete svůj byt zařídit. Ale klidně použijte i výše zmíněnou variantu, retro je přeci „in“!

Autor: Martin Liška
zavřít reklamu