Prefabrikovaný dům si postavíte kdekoliv. Poskládáte ho jako nábytek jen za 8 hodin

Pokud máte rádi minimalistický styl a chcete svůj domek, klidně maličký, nabídka prefabrikovaných domů by vám neměla uniknout. Tyto domy se skládají jako nábytek a je možné postavit je kdekoli! Firma vám díly přiveze na místo a vy za pár hodin už můžete bydlet. Moduly se navíc dají rozšiřovat, kombinovat, stavět do výšky, zkrátka vše, co chcete nebo na co zrovna máte finance. Domek lze použít k běžnému bydlení, jako kancelář nebo třeba restauraci.

Malý domek, nízká cena

Montované minidomky se v současné době těší čím dál větší oblibě napříč generacemi. Při cenách za městské byty či výstavbu klasického domu se není čemu divit. Lidé bydlí v minidomcích rádi, za třetinové měsíční náklady než ve městě, a ještě mají i kousek zahrady jako bonus. Malý a moderní prefabrikovaný domek vás vyjde zhruba na 640.000 korun. Můžete si nechat postavit samostatný dům nebo si z domečků vystavět celý rezidenční komplex. Je to zkrátka jedinečný typ bydlení.

Komfortní bydlení

Velikost domu je pouze 32 až 52 m2, což znamená, že můžete stavět prakticky kdekoliv, a hlavně bez nutnosti žádat stavební povolení. V základním provedení je dům osvětlen LED diodami a vytápěn elektrickým topným systémem. Podlaha je z vinylu, ale materiál celého interiéru si můžete zvolit sami za příplatek. Základní verzi můžete vylepšit zdokonalenou koupelnou, kuchyní či loftovou úpravou, zkrátka vše ve vašem stylu. Existuje i varianta domku s vnější letní kuchyní, která krásně splyne s tvarem stěny.

Pojízdný design

Hotový malý domek se naloží na nákladní vozidlo a lze jej převážet i postavený. Když do minidomku vstoupíte, vejdete do vstupní haly s kuchyní. V obývací části mohou být celé stěny prosklené, abyste si užili denního světla a naprostého splynutí s přírodou kolem. Zvýšené patro tvoří část pro spaní, kde opět můžete použít skleněnou výplň, jakýsi světlík, do stropu místnosti. Budou vás probouzet ranní paprsky slunce!

Naprosto moderní

Domek je plný moderního vybavení, a to v jeho inteligentní formě. Spotřebiče jsou připojeny na bezdrátový inteligentní systém, takže dům můžete ovládat mobilem. V poslední době se domky začaly používají jako ubytování pro hosty přijíždějící na dovolenou. Hosté uvnitř domku najdou stejné vybavení, jako je například v klasické garsonce. Lze ho přizpůsobit opravdu jakýmkoli potřebám či přáním. Může být použit jako sídlo firmy a hlavní kancelář nebo zde vybudovat klubovna pro děti a podobně.

Minidomky a životní prostředí

Prefabrikované domky si kladou za cíl být co nejšetrnější k životnímu prostředí. Například tím, že kvůli jejich stavbě není potřeba pokácet jediný strom. Dodržování vysokých standardů ekologické udržitelnosti jde ruku v ruce s nároky na kvalitní design a komfort.

Skvělé bydlení! Jen pokud si budete přát klimatizaci, musíte si ji přidat sami, základní verze ji totiž neobsahuje. Žádný další problém s vybavením není!

Autor: Katka Procházková
zavřít reklamu