Pusťte si léto do interiéru. Letní doplňky propůjčí interiéru šmrnc a podpoří dobrou náladu

Letní dny jsou již v plném proudu a podobně jako interiér upravujete v době podzimní, předvánoční a jarní, měli byste popřemýšlet i nad letní úpravou. Pustíte-li si léto do vašeho domova, budete se v něm cítit skvěle. Barvy, veselé tóny, zajímavé doplňky, květiny, to vše propůjčí interiéru pozitivní šmrnc.

Ovoce není nikdy dost

K létu neodmyslitelně patří ovoce, které přináší příjemné ochlazení a je zdrojem tekutin. K létu se pojí především meloun, ale také citrusy, papája či ananasy, které se staly oblíbenou inspirací dekoracím již minulý rok. Pořídit můžete dekorace a doplňky s různými druhy ovoce, popřípadě tropickými motivy. Velmi oblíbený je i potisk s velkými listy monstery, kaktusy, exotickými květinami či růžovými plameňáky.

zdroj: pxhere.com

Zelená a žlutá  

Dvě barvy, které vystihují léto a v žádném případě by vám v interiéru neměly chybět. Zelená je barva přírody a evokuje svěžest, veselou náladu a otevřenost. Pořiďte si doplňky, například polštáře, běhouny, prostírání či deku v zelené barvě. Podobně je na tom také žlutá barva, která je veskrze barvou pozitivní. Velmi oblíbenou letní barvou je také mintová a baby růžová, která se hodí do decentnějších interiérů, které chtějí působit stále jemným dojmem.

zdroj: pxhere.com

Nezapomeňte na vůně

S létem se pojí nejen specifické barvy, jídlo, oblečení, ale také vůně. Pořiďte si proto do vašeho domova esenciální olejíčky, které letní náladu podpoří. Jednat se může například o citrusové vůně, vůni pomerančů, exotického ovoce, ale také jedlí připomínajících Chorvatsko, či vůni citronové trávy. Ty vám zvednou náladu a doladí pozitivní atmosféru.

Trendy květiny

Letní atmosféru v interiéru samozřejmě dovytváří také květiny. Pořiďte si ty, které jsou nyní velmi trendy. Pořídit si domů můžete dokonce malý ananas, mandarinkovník, citrus či tolik populární monsteru. Právě tu objevíte na řadě letních doplňků

zdroj: pxhere.com

Autor: Daniela Nováková
zavřít reklamu