Tipy na ideální Valentýna aneb zažijte s vaší láskou neopakovatelnou noc, na kterou budete dlouho vzpomínat

Nechcete opět prožít nudného Valentýna, ale toužíte po něčem originálním? Se svátkem zamilovaných za rohem se však dobré nápady shánějí stále hůře a hůře. Nezáleží na tom, zda budete zítřejší Valentýn slavit s dlouholetým partnerem či partnerkou, nebo s novou známostí. Pojďme se společně podívat na pár jednoduchých tipů, jak zažít nezapomenutelnou Valentýnskou noc.

Filmová noc není rozhodně staromódní

Někomu by se to mohlo zdát až příliš obyčejné, ovšem filmový maraton je jedním z nejklasičtějších způsobů, jak prožít svátek zamilovaných. Zachumlejte se s drahou polovičkou pod jednu deku do postele nebo na gauč, vyberte zajímavý film, který vás oba bude bavit, a užívejte si jeden druhého. Na žánru vůbec nezáleží. Samozřejmě vás nikdo nenutí dívat se vkuse na celý film, klidně se můžete oddávat zamilovaným hrátkám.

Zkoušeli jste domácí kino?

Pokud jste oba milovníci filmů, pak vám asi nebude stačit klasická televize, ale budete toužit po větším a kvalitnějším obrazu. V takovém případě není nic lepšího, než si pořídit domácí kino. Samozřejmě budete potřebovat nemalou investici na začátku, ale po zakoupení projektoru se budete moci dívat na kteréhokoliv snímky v úžasné kvalitě. Zachumlejte se tedy pod peřinu a v klidu si vychutnejte daný film.

Naplánujte společný výlet

Jestliže s vaší drahou polovičkou rádi cestujete, pak můžete romantickou valentýnskou noc strávit plánováním dalšího výletu. Užijete si tím nejenom spoustu zábavy, ale také společné chvíle, které jsou dnes tak důležité. Od obyčejného hledání autobusu na nádraží, přes koupi lístků na vlak až po hledání chaty si užívejte každou chviličku. Klidně se podívejte na Pinterest, jak to na daném místě vypadá, abyste měli lepší představu, do čeho jdete. Nejenom, že si užijete nádherný svátek zamilovaných, ale ještě se budete moci těšit na společný výlet.

Valentýn nemusíte trávit doma

V dnešní době neomezených možností vám samozřejmě nikdo nemůže přikázat, abyste svátek zamilovaných strávili v pohodlí domova a teplé postele. Pokud rádi cestujete, můžete Valentýn strávit například na Bali nebo v Belize. Pro většinu z vás to jsou však nereálné destinace, a proto je potřeba vybírat něco dostupnějšího. Začněte tedy pátrat po romantických hotelech nebo wellness víkendech, kde si užijete nejenom dostatek společných chvilek, ale také notnou dávku relaxace a odpočinku.

Máte rádi hudbu?

Pokud jste oba dva milovníky hudby, není nic jednoduššího, než svátek zamilovaných strávit v rytmu oblíbených písniček. Přineste starý kazeťák, pásky a udělejte si takovou retro diskotéku podobnou těm, na kterých jste strávili mládí. Patříte-li mezi dříve narozené, můžete si pochopitelně stáhnout mixážní program na hudbu a vytvořit si jedinečný playlist. Při jeho poslechu si pak vzpomenete na svou drahou polovičku i na ten večer, kdy tento jedinečný komplet vaší oblíbené hudby vznikl.

Uvažovali jste o párové masáži?

Slyšeli jste někdy o více romantické činnosti, při které si navíc odpočinete? Není nic jednoduššího, než si rezervovat v masáž pro páry. Nemusíte z ní mít vůbec žádný strach, ani nemusíte žárlit. Svou drahou polovičku budete mít neustále na očích a navíc budete moci pozorovat, jak si užívá doteky zkušeného maséra či masérky.

Už víte, co budete dělat o zítřejším večeru a noci? Pokud ne, tak použijte některý z našich tipů. Uvidíte, že se valentýnská noc stane nezapomenutelnou.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu