Dům jako z pohádky má 6 ložnic a 7 koupelen

Ručně vyřezávané brány, dveře, ale také zahrada v balijském stylu patří k největším lákadlům tohoto luxusního domu, který se nachází v Beverly Hills. Rozhodně se však nejedná o jediná lákadla, které vám může tento dům nabídnout. Podívejte se s námi, v čem se skrývá jeho kouzlo.

Velký dvoupodlažní dům se šesti ložnicemi a sedmi koupelnami se nachází uprostřed, která domu poskytuje dostatek soukromí. Když pomineme zeleň, které se vine přes celou fasádu tohoto domu, stojí za zmínění také různé další rostliny. Zahradu tohoto domu zdobí nejen bambus, ale také jasan, magnolie nebo třeba olivovníky. Pro všechny milovníky balijské svěžesti je tedy toto bydlení zcela ideální.

Dům je velmi prostorný

Interiér domu se může pochlubit spoustou pokojů, které se vyznačují svojí prostorností. Velké obytné prostory, ale i venkovní terasa s krbem přímo lákají k tomu, abyste zde trávili volný čas se svými přáteli. Kuchyň byla vybavena tak, aby uspokojila i toho nejnáročnějšího gurmána.

Čtěte také: Apartmán, kterému vládne růžová barva

Interiér jako kombinace světlých barev se dřevem

Interiér domu se nese v kombinaci světlých a krémových barev spolu s dřevem, které je zde v nejrůznějších podobách. V domě jsou dřevěné nejen podlahy, ale také stropy či nábytek. Obývací pokoj se dvěma pohovkami smetanové barvy působí dokonale spolu se vzorovaným kobercem, k němuž ladí závěsy na oknech, které do domu dostávají dostatek denního světla. O ještě útulnější atmosféru se zde stará krb, na jehož římse si můžete povšimnout hned několika dekorací. Punc luxusu prostoru dodává lustr.

Mramoru je v tomto domě víc než dost

Hala, z níž se dostanete do druhého patra tohoto domu, je celá zařízena v mramoru, jehož kontrastem je kované zábradlí u schodiště. Jak jsme zmínili již na začátku, kuchyně byla zařízena tak, aby vyhovovala i tomu nejnáročnějšímu kuchaři. Kromě dostatku úložných prostor je zde také velké množství pracovního prostoru, kdy zde kromě kuchyňské linky na obou delších stěnách najdeme také kuchyňský ostrůvek, který díky umístění barových židlí může sloužit současně jako jídelní stůl. I v kuchyni převládá kombinace smetanových barev spolu s tmavým dřevem.

Nepřehlédněte: Jak se zbavit prachu a roztočů ze své matrace? Se správnou péčí to půjde snadno

Design interiéru je jednotný

Ačkoliv se v domě nachází hned šest ložnic, všechny jsou si díky jednotnému designu tohoto místa neuvěřitelně podobné. Jedna z ložnice má bílou výmalbu, podlaha je dlážděná. V kombinaci s trámy u stropu a nábytkem z dřeva ve velmi tmavé barvě prostor působí luxusně. Francouzskými dveřmi se můžete dostat rovnou na zahradu, odkud je to jen kousek na terasu.

Za naprostý luxus, který se do českých koupelen příliš nehodí, můžeme považovat jednu z koupelen, které se v tomto domě nachází. Koupelna v mramoru je celá zařízená v kombinaci zlatavých a smetanových odstínů. Volně stojící vana láká k horké koupeli s výhledem na krb nacházející se na stěně vedle. Kdyby se vám zachtělo většího osvěžení, nachází se v zahradě tohoto domu velký bazén, který váš sen o životě na Bali ještě více zhmotní. Od bazénu se můžete podívat na domek, jehož fasáda je pokryta malbou. Na kryté terase, kterou lze díky jejím vybavení považovat za plnohodnotnou část domu, mohou majitelé domu trávit čas nejen se svojí rodinou, ale i spoustou přátel – tolik prostoru tady je.

zdroj: Instagram, zdroj foto: Instagram

Autor: Nikola Zatloukalová
zavřít reklamu