Jak si žije Taylor Swift? V svých osmi domech se rozhodně nemá špatně

Taylor Swift se už jako mladá proslavila úspěšnou pěveckou kariérou, která trvá dodnes. Díky tomu si vydělala obrovské množství financí, takže si s klidem na duši mohla dovolit pořídit hned 8 honosných sídel, které jí může kdekdo závidět. Odhaduje se, že v pouhých 28 letech vlastní majetek v hodnotě 84 milionů dolarů. Nejhonosnější je pravděpodobně vila v Kalifornii s cenou 20 milionů dolarů.

Vila v Tribeca

V roce 2014 si Taylor Swift pořídila ne jednu, ale dokonce dvě obrovské vily. Nejedná se však o dvě oddělené budovy, ale o jeden spojený komplex, v němž má zpěvačka velké pohodlí. Celkem byste zde našli 10 ložnic, 10 koupelen, a dokonce i kulečníkovou místnost. Velkým lákadlem je i schodiště, které je dominantou vstupní haly. Taylor Swift si toto honosné sídlo koupila od režiséra Pána prstenů pana Petera Jacksona.

Pobřežní vila v Rhode Island

Dalším honosným sídlem je obrovská vila na pobřeží Rhode Island. Z jejích oken si může zpěvačka vychutnávat krásný výhled na západ či východ slunce nad hladinou moře. Toto místo však není romantickým prostorem, ale spíše vyhledávaným domem pro velmi divoké párty. K tomu se totiž hodí i vybavení domu, které zahrnuje sedm ložnic, osm krbů nebo obrovský bazén.

Starý městský dům

Taylor Swift má překvapivě ráda i historii. Proto si před časem pořídila i cihlový dům z roku 1912, který má staré kouzlo s moderními technologiemi. V tomto domě byste tak našli 5 ložnic, sedm koupelen a masivní krytý bazén. Mezi velice luxusní a extravagantní prvky patří dvojité vysoké stropy, pařížské zdivo a řada okouzlujících lustrů.

Nic nenasvědčuje tomu, že Taylor Swift ustoupí ze světa šoubyznysu. Daří se jí jak na poli nemovitostí, tak i v poli hudby. Na který dům či vilu se zaměří příště?

Autor: Lenka Svobodová
ZAVŘÍT