Dům u oceánu je plný světla a pozitivní atmosféry

Dům, na který se spolu dnes podíváme, je ikonickou nemovitostí, kterou nelze přehlédnout. Stojí v blízkosti oceánu v Santa Monice. Původní dům u oceánu byl postaven v roce 1970 a patří k němu i nádherná zahrada, která se nachází za živým plotem ze zimolezu. Zasněte se s námi a inspirujte se tímto nádherným bydlením, které vám vezme dech.

Spousta oken a dřevo tvoří ducha tohoto interiéru

Jako první může vaši pozornost upoutat příjemná zahrada, která působí jako oáza klidu a pohody. Kromě živého plotu ze zimolezu se zde nachází voňavé keře jasmínu a rozmarýnu, vše mezi stromy eukalyptu, kde nechybí ani vavříny a máta. Kolem domu vede terakotová cestička. Dům se může pochlubit třemi ložnicemi, dvěma koupelnami a prostorným obývacím pokojem. Vaši pozornost mohou upoutat elegantní prvky v podobě starožitného dřeva.

Čtěte také: Dům jako z pohádky má 6 ložnic a 7 koupelen

Dům byl navržen tak, aby si zde mohl jeho majitel dokonale odpočinout

Po vstupu do domu se dostanete do prosvětleného foyer, odkud lze vstoupit do otevřené a vzdušné kuchyně, která je vybavena moderními spotřebiči a vším, co by obyvatel tohoto domu mohl potřebovat. Vedle kuchyně je domácí pracovna, která je útulná stejně jako zbytek tohoto domu. Ten je celý navržen tak, aby zde mohl člověk nejen pracovat, ale také si užívat ničím nerušené chvíle odpočinku. V patře na své obyvatele čekají tři útulné ložnice, které se mohou pochlubit nádherným výhledem na oceán. Luxusně zařízená koupelna pak jen umocňuje chvíle odpočinku.

Kombinace bílé barvy a dřeva vévodí tomuto domu

Co se designu interiéru týče, dům je zařízen ve světlých barvách, které v kombinaci se dřevem a textiliemi působí neuvěřitelně příjemně. Obývací pokoj tvořený pohovkou a křesly doplňuje konferenční stolek ze dřeva, kontrast v podobě modrých polštářků, ale také zeleň v podobě rostlin. Dřevo pak najdeme také na stopě ve formě obkladu. Obývací stěnu tvoří skříně bílé barvy, které se stěnami dokonale splývají a neruší tak už tak jednotný design. Spolu s krbem a prosklenou stěnou je tento prostor zcela ideální pro každou romantickou duši.

Nepřehlédněte: Z nevzhledného domu si udělali domov snů

Kuchyň jako centrum všeho dění

S modrou barvou se můžeme setkat v kuchyni – a to ve formě velkého sporáku s troubou. Kuchyňské skříňky jsou se svým jednoduchým designem symbolem klidu a pohody. Jídelní stůl s mramorovou deskou a moderními jídelními židlemi lákají k posezení se svojí rodinou či přáteli. I odsud mohou majitelé domu vyjít rovnou na terasu, kde si mohou užívat snídani při východu slunce. Z kuchyně se dostaneme po elegantním schodišti do patra.

Textilie a rostliny dotváří charakter prostoru

I ložnice jsou zařízeny ve světlých barvách, kde nechybí koberce, spousta textilií, ale ani zeleň. A to vše je opět podtrženou velkým množstvím přirozeného denního světla z oken. Stejně jako ve zbytku interiéru, i zde hraje velkou roli příjemné dřevěné obložení na stropě.

Zdroj: Instagram/theagencyre

Autor: Nikola Zatloukalová
zavřít reklamu