Jak vybrat mobilní klimatizaci? G21 Envi s dárkem splní všechny požadavky

Při výběru mobilní klimatizace se vyplatí zaměřit se na poměr výkonu a kvality k ceně, kapacitu chlazení, velikost nádobky na kondenzát a samozřejmě na ovládání. Důležité jsou také další funkce klimatizace, díky kterým se využití mobilní klimatizace neomezuje jen na horké léto, ale využijete ji celoročně.

Proto se dnes zaměříme na mobilní klimatizaci G21 Envi, která nejenže splňuje všechny požadavky, ale svými schopnostmi a vlastnostmi předčí ostatní klimatizace nejen ve své, ale i ve vyšší cenové třídě.

Ideální pro celoroční používání

Klimatizace G21 Envi umí nejen ochlazovat a osvěžovat vzduch v místnostech do velikosti 32 m2. Navíc má i funkci odvlhčování a přitápění. Využít ji tedy můžete:

  • v horkém létě k vytvoření ideálního klimatu v místnosti doma i v kanceláři
  • k odvlhčení extrémně vlhkých prostor (koupelna, prádelna, sklep), takže předejdete vzniku plísní a vzduch zbavíte škodlivých spór
  • k přitápění v chladných dnech mimo topnou sezónu
zdroj: Penta CZ s. r. o.

Rychlá instalace, okamžité zapojení a spuštění

Výhodou mobilních klimatizací je, že k jejich provozu nepotřebujete žádné stavební úpravy a využít je můžete kdekoliv. Přes den chladí obývací pokoj nebo pracovnu, kde trávíte většinu času. Večer ji přesuňte do ložnice, aby se vám dobře spalo a o víkendu ji klidně vezměte s sebou na chatu.
Klimatizace G21 Envi je sestavena a připravena ke spuštění. Jediné, co potřebujete, je vyvedení odtahové hadice oknem – s těsněním G21 Air Block je i toto rychlou a snadnou záležitostí.

zdroj: Penta CZ s. r. o.

G21 Envi je chytrá klimatizace

Ano skutečně. Spojením WiFi modulu, promyšleného ovládání a geniálně jednoduché mobilní aplikace můžete klimatizaci ovládat pohodlně kdykoliv a odkudkoliv. K nastavení klimatizace vám poslouží buď dálkový ovladač, nebo mobilní apka G21 Smart Home, kterou si zdarma stáhnete do svého smartphonu.

zdroj: Penta CZ s. r. o.

Stylová a elegantní

Na provedení klimatizace G21 Envi si dal výrobce skutečně záležet. Je navržena tak, že dokonale doplní každý interiér. Čistý a nenápadný design s moderními a přirozenými oblými liniemi nepůsobí nijak rušivě a nenaruší vzhled vašeho domova ani kanceláře.

Kvalita, výkon a cena jsou v ideálním poměru

Přímo u výrobce pořídíte klimatizaci G21 Envi za necelých jedenáct tisíc korun. V ceně získáte kompletní klimatizační jednotku, připravenou ke spuštění. Dopravu máte zdarma a navíc právě teď dostanete skvělý dárek – okenní těsnění G21 Air Block v hodnotě 849 Kč zdarma!

Autor: Bára Králová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu