Kam s nimi? Ručníky po celé koupelně!

Občas se touto nerudovskou otázkou zabírají všichni, hlavně majitelé menších bytů, kteří zápasí s každým metrem obytného prostoru. Dnes se zaměříme na ukládání ručníků. Ano, věc tak typická pro koupelnu, a přesto se tu a tam zdá, že už se do koupelny nemohou vejit.

Minimalismus ve hře

Možná někoho již fráze o minimalismu nudí, ale zde se hodí. Nejdříve projděte staré zásoby ručníků, protřiďte je, zda jsou stále plně funkční, hodí se i designově do prostor koupelny. Ať nevymýšlíte místo zbytečně pro hromadu ručníků, když v realitě potřebujete pouze čtyři osušky a pět menších ručníků.

Praktické boxy

Nespornou výhodou je jejich cena a snadná vyměnitelnost v případě omrzení. I běžný supermarket je nabízí, za pár korun je navíc můžete poupravit podle svého gusta, tak aby oživily koupelnu a ručníky do nich srolovat a postavit. Bude to praktické a plně funkční. Taková krabička se snadno vejde pod umyvadlo, nebo se umístí na komodu.

Využití, každého rohu

Pokud máte drobný výklenek, neváhejte ho zapojit do hry. Můžete do něj ručníky vyskládat, srolovat. Vytvoříte tak zajímavou mozaiku, která rozbije celkový dojem. Pomoci můžou prosklené poličky, ty zajistí přehlednost pro všechny milovníky pořádku. Dávejte si vždy pozor, aby ručníky zbytečně nevlhly. Nebyly zasažené vodou při sprchování a mytí rukou. Pořád chceme, aby čistý ručník krásně voněl, i když dělá ozdobu i v interiéru!

Pro experimentátory – stojan na víno

Vaše koupelna, váš hrad! Nebojte se experimentovat. Zkuste zapojit i netypické věci do prostoru. Kdo by hledal stojan na víno v koupelně? A přitom tu může nedělat tolik parády a každá návštěva vás určitě zavalí otázkami na něj.

Věšák nemusí být pouze na kabáty

Popusťte uzdu fantazie, na věšáku nemusí viset jen oblečení, ale třeba i krabička s uchem z provázku a v ní ručníky. Krásně umístěné v úrovni, tak aby byly po ruce, když jsou potřeba. Ručníky můžete vybrat z nepřeberných barev a sladit je co nejvíce s tónem koupelny.

Autor: redakce BydlimeChytre.cz

Líbí se Vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Mohlo by Vás zajímat​

CarsMag.cz - aktuálně čte 40 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 7 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 32 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 43 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 32 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 7 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 40 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 40 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 32 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 40 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 40 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 43 lidí
Interview se Stephenem Kingem

Interview se Stephenem Kingem

(i)

Již téměř půl století děsí Stephen King milióny fanoušků svými knihami po celém světě. Některé z nich se dočkaly svého zfilmování a fenomenálního úspěchu a ji..

doba čtení: 2 minuty Přečíst
ProÚspěch.cz - aktuálně čte 40 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 40 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 32 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 40 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 32 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 32 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 35 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 35 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 40 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 32 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 32 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 40 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 32 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 40 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 40 lidí
Volkswagen má zájem o JAC

Volkswagen má zájem o JAC

(i)

Volkswagen spolu s automobilkou JAC již dnes spolupracuje na vývoji elektromobilů. Nyní by rád koupil větší podíl této společnosti. JAC Motors členem VW Group..

doba čtení: minutu Přečíst
ProÚspěch.cz - aktuálně čte 40 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 40 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 35 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 40 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 32 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 43 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 32 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 32 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 40 lidí
Boj s hořícím elektromobilem?

Boj s hořícím elektromobilem?

(i)

Hořící elektromobil či hybrid vyžadují od hasičů rozlišný zásah než v případě hořícího konvenčního automobilu. Šup s ním do vody! Elektromobilů a hybridů na s..

doba čtení: minutu Přečíst
ProÚspěch.cz - aktuálně čte 40 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 35 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 35 lidí
Šokující fakta o lidském mozku

Šokující fakta o lidském mozku

(i)

Lidský mozek je jedním z nejdůležitějších orgánů lidského těla. Tvoří součást centrální nervové soustavy a je to jeho nejsložitější část. Má schopnost přijíma..

doba čtení: 2 minuty Přečíst
ProÚspěch.cz - aktuálně čte 40 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 40 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 7 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 40 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 7 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 40 lidí
Odlehčení těla a mysli

Odlehčení těla a mysli

(i)

Vyšetřete si chvilku jen a jen na sebe. Proč? Je ideální čas na to, abyste hodili za hlavu přebytečná kila, stres z práce a znovu našli harmonii.  Buďte aktiv..

doba čtení: minutu Přečíst
ZdraveRady.cz - aktuálně čte 40 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 40 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 40 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 7 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 40 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 40 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 32 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 32 lidí
Články pro Vás

Notice: Undefined index: viewed_posts in /var/www/bydlimechytre.cz/www/www/wp-content/plugins/m29-relative-posts/relative-posts.php on line 199