Nevíte, co se starou komodou na prádlo? Použijte ji jako podstavec pod televizi

Televizi milujeme asi všichni. Většina z nás ji má v obývacím pokoji buď v typické obývací stěně, nebo na malém konferenčním stolečku. Pokud ale preferujete estetiku před technologií, tak se vám nemusí ani jedno nabízené řešení líbit. Nebudeme si totiž nic nalhávat, současná nabídka stolků a stojanů pod televize totiž není zrovna dvakrát lákavá. Máte doma starou komodu? Pak pro vás máme jedno hodně efektní řešení!

Proč je komoda naprosto skvělá?

Stará komoda nejenom vypadá velice pěkně, ale navíc má šuplíky. Ty mohou posloužit jako odkládací prostory pro všechny drobnosti, které nechcete v obýváku mít. Ovladače, televizní program nebo DVD se už nemusí válet všude po místnosti! Jednoduše je ukliďte do nové komody, na níž zároveň usadíte i televizi. Kromě těchto drobností ale můžete do šuplíků uložit prakticky cokoliv.

autor: Olivia Muenter

Nemáte doma komodu? Nemusíte zoufat

Jestliže doma žádnou vhodnou komodu nemáte, a přesto byste chtěli profitovat z tohoto řešení, není nic snadnějšího než zajet do obchodu s nábytkem. Tam na nějakou vhodnou jistě narazíte. Ovšem pokud byste za improvizovaný televizní stolek nechtěli utratit tolik, můžete se poohlédnout po bazarech. Touto cestou se vydal i jeden anglický pár.

Během jednoho z mála výletů v karanténě totiž narazili na poněkud omšelou komodu s devíti šuplíky. Shodou okolností pár zrovna v tu chvíli sháněl vhodný stolek pod televizi. A jak se dvojice rozhodla? Po ověření správných rozměrů si starou komodu rovnou odvezli k sobě domů. Jak se později ukázalo, bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, kterou mohli udělat. Šuplíky totiž nabízejí obrovský odkládací prostor.

Co všechno se v komodě objevilo?

Pro začátek zde byly uložené boty, pak i prostěradla, a nakonec mýdla a další drogistické zboží. Ale jak zajistit organizovanost malých předmětů? Jednoduše! Dvojice si přes internet objednala několik velice šikovných organizérů, s jejichž pomocí mají dokonalý přehled v drobných předmětech. Věci občasné potřeby, jako například nabíječky, zápalky nebo svíčky už tak nemusí složitě hledat. Prostě otevřou šuplík pod televizí a vyndají si, co právě potřebují.

autor: Olivia Muenter

Během chladnějších měsíců se v komodě objevují i rukavice a šály. Jindy byly do šuplíků ukládány přikrývky, a dokonce i povlečení. Jak můžete sami vidět, konkrétně tato komoda už mělo ve svých útrobách asi všechno myslitelné a nemyslitelné. A nesmíme zapomenout ani na televizi! Ta spokojeně sedí na její nejvyšší hraně. Máte snad lepší místo, kam ji umístit?

autor: Olivia Muenter

Pokud máte rádi čistotu, praktičnost a krásu dřeva, pak byste si jednoznačně měli pořídit vlastní komodu. Nejenom, že na ni postavíte svou širokoúhlou televizi, ale navíc do jejích útrob schováte prakticky cokoliv.

Autor: Bára Králová
ZAVŘÍT