Kde v současnosti bydlí princ Harry a Meghan Markle? Pořídili si majestátní vilku v Kanadě

Asi nemůžeme očekávat, že by princ Harry a Meghan Markle kupovali nábytek v Ikei a chystali se na jeho rychlé sestavení ve svém novém domově. Chvíli potom, co opustili své královské povinnosti, se nastěhovali do poněkud majestátní vilky v Kanadě.

Sídlo v Great White North má hodnotu 14 milionů dolarů a mělo by být dočasným sídlem mladého zamilovaného páru.

Harry a Meghan si nežijí vůbec špatně

Dům s obytnou plochou více než 900 metrů čtverečních je okázalý už na první pohled. Budova s osmi ložnicemi odkazuje na historickou evropskou architekturu, neboť vypadá, jako kdyby byla postavená před několika staletími. Je tomu opravdu tak? Jste na omylu! Výstavba tohoto konkrétního domu totiž byla dokončena před 10 lety. Najdeme v něm veškeré luxusní vybavení, které mladý pár potřebuje ke svému životu.

Harry a Meghan si mohou kromě samotné majestátnosti domu užívat vlastní vinotéky, pece na pizzu a krbu ze 17. století speciálně dovezeného z Francie. Mimo hlavní budovy má mladý pár k dispozici ještě menší letní chatu pro případ, že by chtěl někdo z jejich přátel navštívit malého Archieho. V útulném domečku bude mít návštěva jistě dostatek soukromí.

autor: MARK GOODNOW

Okolí domu

Pro Harryho a Meghan byla určitým lákadlem i okolní příroda v Britské Kolumbii. Tato část světa je totiž neuvěřitelně krásná. Panství okolo jejich rodinného domu přímo vybízí k romantickým procházkám s Archiem a pejskem. Majestátní hory, ledovce a vodopády na ostrově Vancouver jsou jenom malou částí panenské přírody. Chtěli byste v takovém místě žít?

Harry a Meghan tady nebydlí poprvé

Mladý pár má v domě v Britské Kolumbii to nejlepší z moderního i starého světa. Stavba totiž jedinečným způsobem kombinuje útulnost starých domů s novými materiály a technologiemi. Jak se nyní ukazuje, Harry a Meghan nebydlí v tomto domě poprvé. Nejmenovaná agentura uvádí, že právě zde trávila dvojice několik týdnů na přelomu roku. Ale komu tento okázalý dům patří? Ne, bohužel jej nevlastní bývalí členové královské rodiny, nýbrž ruští oligarchové.

Pokračujte: Eva Longria prodává nádherný dům v Beverly Hills. Před časem zde bydlel i Tom Cruise

Harry a Meghan zřejmě stále neví, kde chtějí trávit svůj budoucí život. Máte svůj tip?

Autor: Bára Králová
ZAVŘÍT