Penthouse s bazénem na terase vám vezme dech

Vzdušný, prostorný, originální a zcela otevřený. Přesně takový je tento kouzelný penthouse nacházející se v izraelském Tel-Avivu. Prostorný byt má velikost neuvěřitelných 680 metrů čtverečních, které jeho obyvatelům poskytnou dostatek místa k vyžití. A bonus, který k tomuto bytu bezpochyby patří? Dokonalý výhled na město.

Celý penthouse je orientovaný kolem prostorné terasy s bazénem

Velký a vzdušný interiér není jediným lákadlem tohoto bytu. Jedním z jeho velkých kladů je bezpochyby prostorná venkovní terasa, kdy se podél ní orientují všechny pokoje, které v bytě jsou. Ačkoliv je penthouse opravdu prostorný, díky svému zařízení nepůsobí minimalisticky a chladně, ba naopak – velmi příjemně a útulně. Své místo si zde najdou jak rodiče, tak i jejich děti. nechybí zde ani prostorná domácí pracovna, která hýří barvami.

Čtěte také: Rostliny v interiéru: Proč by neměly chybět ani u vás doma

Knihovna v obývací pokoji zabírá jednu celou stěnu

Jedním z prvků, které v bytě navozují domáckou atmosféru, je například knihovna v obývacím pokoji, která zabírá jednu celou stěnu. Nechybí zde ani jídelní stůl, u něhož se pohodlně nají osm až deset osob, ale také velká sedací souprava. I proto je jisté, že je tento byt určen buď pro početnou rodinu, nebo pro někoho, kdo má rád společnost svých přátel. Kromě obývacího pokoje, kuchyně a jídelní části se v bytě nachází také ložnice a k ní přiléhající koupelna či pracovna.

zdroj: pitsou.com

Koupelně nechybí originální prvky

Koupelna je na první pohled zařízena velmi jednoduše. Při bližším pohledu si však můžete všimnout originálních detailů, které vás překvapí. Jedním z originálních prvků v tomto prostoru jsou například červené industriální kohoutky u umyvadla či osvětlení u toalety. Za řeč jistě stojí také krásný výhled na město a na terasu, kde se mimo jiné vešel také bazén.

zdroj: pitsou.com

Nepřehlédněte: Je čas na generální úklid – aneb čeho všeho byste se měli zbavit?

Penthouse jako takový je plný kousků od předních designových ikon, přesto nepůsobí chladně a jako galerie či muzeum. Právě naopak. Byt působí vesele, zabydleně a velmi příjemně.

Zdroj: pitsou.com, Instagram/pitsou_kedem_architect | foto: pitsou.com

Autor: Nikola Zatloukalová
zavřít reklamu